25 Şubat 2020 Salı 03:40

BAKAN SELÇUK , VALİ AKSOY'U ZİYARET ETTİ

Bakan Selçuk , Vali Aksoy'u ziyaret etti
11 Şubat 2019 Pazartesi 15:57

.

Bir dizi ziyaret ve incelemeler de bulunmak üzere İlimize teşrif eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti. Ziyarete Bakan Yardımcısı Ayşe Ergezen’de eşlik etti.
Vali  Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, Vali Yardımcıları, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü ile Daire Müdürleri  tarafından karşılanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk ilk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayarak, Valilik Makamına geçti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Bugün burada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 11 Şubat Bilimde Kadın ve Kız Çocukları günü. Bizde bugünü bilimde sanayide ve teknolojide önde gelen şehirlerimizden Kocaeli’de kutlamak istedik. Hem de ilimizde Bakanlığımız kapsamında olan çalışmaları da değerlendirmek istedik” diyen Bakan Selçuk,Vali Aksoy'la Valilik Makamında bir süre görüşme gerçekleştirdi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı alanında ilimizde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vali  Hüseyin Aksoy ise Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a ziyaretlerinden onur duyduklarını belirterek, teşekkür etti.
Bu haber 603 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Özlü: "Geleceği Gençler Tesis Edecek"

Başkan Özlü:

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, "Gençlerle Başbaşa" etkinliği kapsamında Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün K1 Köprülü Kavşağı’nda yapacağı çalışma nedeniyle geçici güzergah oluşturuldu.

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde görülen yunuslar denizde eşsiz bir görsel oluşturdu.

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Lüks otelde servet harcadı

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ