20 Mart 2019 Çarşamba 19:21
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE’YE BİR GENÇLİK MERKEZİ DAHA

Başiskele’ye bir gençlik merkezi daha
27 Mart 2018 Salı 12:28

Başiskele Belediyesi çalışıyor, gençler sporla daha dinamik bir hayatla buluşuyor.

Sosyal belediyecilik alanında çığır açan BaşiskeleBelediyesi ilçede yaşayanlar için yeni bir sosyal mekâna daha imza attı. Hermahallede gençlik merkezi parolasıyla yola çıkan Hüseyin Ayaz ve ekibihemşerileri için en iyisini yapmaya çalışıyor.

Serdar Mahallesi’nde önümüzdeki günlerde açılacak olanSosyal Yaşam Gençlik ve Spor Merkezi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen BaşkanAyaz “Hemşerilerimize böyle güzel sosyal bir alan daha kazandırdığımız için çokmutluyuz. Gençler hem boş vakitlerini değerlendirecek, hem spor ve diğeraktivitelerle zinde bir hayata ‘Merhaba’ diyecek. Bunun yanı sıra okçulukeğitimi de verilecek. Bütün eğitimleri verecek olan antrenörler de tamamenprofesyonel. Vatandaşlar boş vakitlerinde şark köşesinde ferah bir ortamdakitap okuyabilecekler ve kafeteryadan sıcacık çaylarını yudumlayacaklar” dedi.

 

Sosyal belediyecilikalanında zirvede

 

Serdar Mahallesi Sosyal Yaşam Gençlik ve Spor Merkezi ileilgili bilgiler veren Başkan Hüseyin Ayaz, “Erkeklere yönelik Gençlik ve SporMerkezi’nde, yaklaşık 70 spor aleti ile fitness salonu, okçuluk salonu, Şarkköşesi, kafeterya, soyunma odaları, mescit ve şadırvan olmak üzere toplamyaklaşık 1000 metrekare alanda kurulan merkezde profesyonel antrenörlereşliğinde halka hizmet verecek. Her mahallede gençlik merkezi parolası ileçalışan belediye ekiplerimiz çalışmalarını bu yönde gerçekleştiriyor. Vatandaşlarımızınistek ve doğrultuları yönünde çalışmalarımızı Başiskele’ye kazandırıyoruz”diyerek vatandaşlara verdikleri sözü yerine getirdiklerini söyledi.

Bu haber 510 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ