19 Aralık 2018 Çarşamba 18:01
 
  • 5,292 TL

  • 6,047 TL

  • 213,84 TL

  • 92.360

Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE'DE BAYRAM HAVASI ESTİ

Başiskele'de bayram havası esti
15 Haziran 2018 Cuma 16:03

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ın ev sahipliğinde Belediye Hizmet Binası Bahçesi’nde düzenlenen 19’uncu Geleneksel Bayramlaşma programı tam bir bayram havasında geçti.

Ramazan Bayramı’nın 1. gününde yapılan kent bayramlaşmasına vatandaşlar aileleriyle birlikte katıldı. Sevgi selinin yaşandığı bayramlaşma programında Başkan Hüseyin Ayaz’ı yalnız bırakmayan genç yaşlı herkes birbirinden helallik aldı, iyi niyetlerini dile getirdi.


Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Ak Parti Başiskele İlçe Başkan Vekili Mustafa Koral ve ilçe yönetimi, Başiskele ilçe protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, belediye personeli, sendika temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı bayramlaşma programına katılım oldukça yoğundu. Programa katılan vatandaşlar yine belediye başkanı Hüseyin Ayaz’a sahip çıkarak birlik ve beraberliğini gösterdi.


Sıcak ve güneşli bir havaya karşılık uzun kuyrukların oluştuğu bayramlaşma programında Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve protokol üyeleri vatandaşların bayramını tek tek tebrik etti. Başkan Hüseyin Ayaz, "İlçemizde hizmet dolu huzurlu bir ramazan ayını geride bıraktık. Tüm kentimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi. Bayramlaşmanın ardından katılım sağlayan vatandaşlara ikramlarda bulunularak hediyeleri verildi.

Bu haber 669 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Ayaz’dan Belediye Personeline Hediye Paketi

Başkan Ayaz’dan Belediye Personeline Hediye Paketi

.

Büyükakın’ı duygulandıran sürpriz

Büyükakın’ı duygulandıran sürpriz

.

Kocaelili kiraya çalışıyor!

Kocaelili kiraya çalışıyor!

TÜİK, Kocaeli Bölge Müdürlüğü Hanehalkı Tüketim Harcaması (Bölgesel), 2017 verilerini açıkladı.

800 minik boylarını aşan fikirler üretti

800 minik boylarını aşan fikirler üretti

.

Gültepeliler Platformu'ndan Doğan'a ziyaret

Gültepeliler Platformu'ndan Doğan'a ziyaret

Gültepeliler Derneği Platformu Başkanı Taner Çakırer ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ı ziyaret ettiler.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ