21 Şubat 2019 Perşembe 18:11
 
  • 5,327 TL

  • 6,056 TL

  • 228,04 TL

  • 102.348

Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE'DE BAYRAM HAVASI ESTİ

Başiskele'de bayram havası esti
15 Haziran 2018 Cuma 16:03

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ın ev sahipliğinde Belediye Hizmet Binası Bahçesi’nde düzenlenen 19’uncu Geleneksel Bayramlaşma programı tam bir bayram havasında geçti.

Ramazan Bayramı’nın 1. gününde yapılan kent bayramlaşmasına vatandaşlar aileleriyle birlikte katıldı. Sevgi selinin yaşandığı bayramlaşma programında Başkan Hüseyin Ayaz’ı yalnız bırakmayan genç yaşlı herkes birbirinden helallik aldı, iyi niyetlerini dile getirdi.


Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Ak Parti Başiskele İlçe Başkan Vekili Mustafa Koral ve ilçe yönetimi, Başiskele ilçe protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, belediye personeli, sendika temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı bayramlaşma programına katılım oldukça yoğundu. Programa katılan vatandaşlar yine belediye başkanı Hüseyin Ayaz’a sahip çıkarak birlik ve beraberliğini gösterdi.


Sıcak ve güneşli bir havaya karşılık uzun kuyrukların oluştuğu bayramlaşma programında Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve protokol üyeleri vatandaşların bayramını tek tek tebrik etti. Başkan Hüseyin Ayaz, "İlçemizde hizmet dolu huzurlu bir ramazan ayını geride bıraktık. Tüm kentimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi. Bayramlaşmanın ardından katılım sağlayan vatandaşlara ikramlarda bulunularak hediyeleri verildi.

Bu haber 693 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ