19 Kasım 2018 Pazartesi 07:06
 
  • 5,344 TL

  • 6,098 TL

  • 209,82 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE BELEDİYESİ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

Başiskele Belediyesi aralıksız çalışıyor
07 Mayıs 2018 Pazartesi 14:41

Her geçen gün yatırımlarla beraber artan nüfus, değişen planlamalar ve yapıları, halkın beklentisini ve Başiskele’yi yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Başiskele Belediyesi, yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

Yapılan çalışmaların hızlı ve sorunsuz bitirilmesi için yapılması gerekenler konusunda talimat alan Başiskele Belediyesi ekiplerinin iş planına göre çalışmalarına devam ettiği belirtilirken, Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın kurum ve kuruluşlar ile yaptığı uyumlu çalışmalar sonucunda yine en iyi hizmetler en kısa sürede vatandaşlara sunuluyor. 

Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalışmaların yapıldığı Başiskele’de eski belediye binasının bulunduğu Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi’nde düzenleme yapılıyor. Yeni iş merkezleri ile yeni konutların yükseldiği cadde üzerinde yaya kaldırımları yenilendi, orta refüjde de düzenleme yapılacak. Diğer bir çalışmayı Seymen Mahallesi Hürriyet Caddesi’nde gerçekleştiren ekipler cadde boyunca yolun bozulan bölümlerini kaldırarak yeniden sıcak asfaltla kaplıyor. 


Bu haber 344 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yaralı Garip tedavi edildi

Yaralı Garip tedavi edildi

.

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Kocaeli Şehir Plancıları Odası Başkanı Rahmi Erdal Tümpalay ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’a ziyaret gerçekleştirdi

Süleyman Soylu taziye için gelecek

Süleyman Soylu taziye için gelecek

.

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ Yakma Tesisi, kapsamlı bakımlarından birini daha başarıyla tamamladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ