21 Ocak 2019 Pazartesi 01:23
 
  • 5,332 TL

  • 6,066 TL

  • 220,47 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği kahvaltıda buluştu
22 Şubat 2018 Perşembe 14:54

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Selim Yılmaz programda Birlik ve beraberliğe vurgu yaparak şöyle konuştu

“Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır; Toprak, eğer uğrunda ölen varsa Vatan’dır.” Diyerek konuşmalarını sürdüren Yılmaz, “Burada ailelerimizle birlikte rahat yaşıyorsak huzurla uyuyorsak onların sayesindedir. Allah’ım Bu aziz vatanı korumak ve İslam'ın sancağını dalgalandırmak için cepheden cepheye koşan bütün asker ve polislerimizi sen koru. Bu uğurda ölen şehitlerimizin ruhlarını şad eyle. Gazilerimize sağlık sıhhat nasip et ya rabbim.” dedi. 

BEŞİKTAŞ BAYRAĞINI BAŞİSKELE’DE GURURLA TEMSİL EDİYORUZ

2015 yılında kurduğumuz derneğimiz Beşiktaş bayrağını ilçemizde gururla temsil etmektedir. Diyen Yılmaz “İlçemizi temsil etsek de Beşiktaş bayrağının olduğu her yerde varız.
Gücümüz yettiğince faaliyetler yürütmekte daha çok insanın gönlüne ulaşmaya çalışmaktayız. Her Beşiktaşlının derneğimize aidiyet duygusu ile bağlanmasını sağlayacağız. Derneğimiz için bu zamana kadar çalışmış uğraşmış katılım göstermiş arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bundan sonra aramıza katılacak arkadaşlarla çıtayı daha yukarı çekerek çalışmalara devam etmeliyiz. Bizler Beşiktaş’ın, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olduğuna inanır ve böyle davranırız. Sadece futbol değil, Beşiktaş forması neredeyse, biz orada olmalıyız. Beşiktaş adının sosyal etkinliklerle birlikte anılması bize gurur verir. Bu kapsamda yapacağımız çalışmalara katılımların artarak devam etmesini umuyorum.” Şeklinde konuştu.


Bu haber 859 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ