17 Ocak 2018 Çarşamba 16:19
 
  • 3,824 TL

  • 4,668 TL

  • 164,01 TL

  • 114.207

Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE SAHİLİ GENİŞLİYOR

BAŞİSKELE SAHİLİ GENİŞLİYOR
06 Eylül 2017 Çarşamba 14:30

.

Sahil Mahallesi, Körfez Mahallesi ve Seymen Mahallesi sınırlarını kapsayan Başiskele Sahili Karşıyaka Mahallesi’nde yapılan düzenleme çalışmalarıyla sınırlarını genişletiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ve Başiskele Belediyesi’nin ortak çalışması ile 45 dönüm alan üzerindeki çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Karşıyaka Mahallesi sınırları içerisinde yapılan sahil düzenleme çalışması 45 dönüm alanı kapsıyor. Ağaçlandırma çalışmalarının yapıldığı alanda spor alanları, yürüyüş yolları ve dinlenme bölümleri bulunacak. 5 metre genişliğinde 600 metre uzunluğunda yaklaşık 3 bin metre kare alanda yürüyüş yollarının yapımları tamamlandığı Karşıyaka Sahili’nde basketbol sahası, oyun gurubu ve spor aletleri yer alıyor. 8 adet altıgen kameriye, 10 adet Japon tipi kameriye ve çok sayıda bank bulunacağı sahilde aydınlatma ve sulama sistemlerinin yapımlarına başlandı. Çalışmalar tamamlandığında bölge halkı başta olmak üzere gelen birçok ziyaretçi huzurlu ve keyifli vakit geçirecek.
Bu haber 909 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kısa bir molayı hak ettiler...

Kısa bir molayı hak ettiler...

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Rehberlik Birimi Zümre Başkanı Psk. Mine Gençer, Rehberlik Birimi olarak öğrencilerimiz yoğun bir çalışma temposu sonrası kısa bir molayı hak ettiler

KOTO, Gaziantep’e gidiyor

KOTO, Gaziantep’e gidiyor

.

SP İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi

SP İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi

Saadet Partisi Kocaeli Kadın Kolları Ocak Ayı İl Divan toplantısı Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Başkan Ayaz'dan taksicilere sürpriz ziyaret

Başkan Ayaz'dan taksicilere sürpriz ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Atakan Taksi Durağını ziyaret ederek, taksicilerle sohbet etti.

42 Evler bölgesine yaya köprüsü geliyor

42 Evler bölgesine yaya köprüsü geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi D-100 üzerinde bir yaya köprüsü daha inşa edecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET