21 Mayıs 2019 Salı 20:47
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN'DA KARNE ALDI

Başkan'da karne aldı
08 Haziran 2018 Cuma 12:53

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, küçük kızı Ayşe Ceylin’le birlikte karne aldı.

Doğan, Özel Nadide Ortaokulu’nda okuyan ve bu yıl 6. sınıfı bitiren küçük kızı Ayşe Ceylin'in okuluna giderek karne heyecanına ortak oldu.
 

Karnesi oldukça başarılı olan kızının sevincini paylaşan Başkan Doğan, "bir babanın en büyük mutluluğu evladının başarısını ve onun mutluluğunu görmektir. En büyük isteğim evlatlarımın vatanına, milletine, bayrağına sahip çıkan bir birey olarak yetişmesini görmektir. Evlatlarımız bizim geleceğimiz, her şeyimizdir" dedi.

Günümüz çocuklarının her anlamda çok şanlı olduklarını belirten Doğan  “  çocuklarımıza yapılan yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak görüyoruz. Çocuklarımızın en güzel okullarda okumaları, en güzel imkânlara sahip olabilmeleri için genelde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, başbakanımız ve hükümetimiz, yerelde de bizler onların en iyi koşullarda eğitim görmeleri ve en güzel şekilde hayatlarını sürdürmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bizim sunduğumuz imkânlar ve onların öğrenme inançları ile evlatlarımız, Atatürk'ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmakla kalmayıp o hedefi geçecekler. " şeklinde konuştu
Bu haber 583 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ