21 Eylül 2018 Cuma 13:52
 
  • 6,263 TL

  • 7,383 TL

  • 243,03 TL

  • 97.445

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN, BEREKET DUASINA KATILDI

Başkan, bereket duasına katıldı
23 Mart 2018 Cuma 14:52

.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Kullar’da inşa edilen yeni hal binasında geleneksel olarak her hafta Cuma günü sabah namazından sonra yapılan bereket duasına katıldı. Birlikteliğe Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Kemal Altunel, Haller Şube Müdürü Ayhan Acar, KOMESKOM Dernek Başkanı Hüseyin Balkaya ve çok sayıda esnaf da katıldı.

 

ORTAYA KONAN ESER İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin inşa ettiği ve pazarcı esnafına hizmet etmeyi sürdüren yeni sebze- meyve halinin modern yapısıyla devam ettiğini ifade eden KOMESKOM Dernek Başkanı Hüseyin Balkaya, ortaya konan eser için bir kez daha Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. 56 bin metrekare kullanım alanıyla ferah bir mekân olan yeni hal binası, 760 metrekare sosyal tesis alanıyla esnafa hizmet vermesi nedeniyle güzel bir eser kazandırdıklarını vurgulayan Karaosmanoğlu, iki ana yapıdan oluşan sebze ve meyve halinde eski bir kültür olan ahilikteki bereket duasına da katıldı.

 

“HUZURUMUZU BOZMAK İSTEYENLERE DE FIRSAT VERMESİN”

Sabah namazının ardından hal esnafını tek tek gezen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bütün esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diliyorum. Hepimizi bir birimize ve halkımıza hizmet ediyoruz. Hamdolsun bu eserimiz esnafımıza ve kentimize layık oldu. Rabbim hepimize sağlık, sıhhat ve huzur versin. Huzurumuzu bozmak isteyenlere de fırsat vermesin” diyerek sözlerini tamamladı. Birliktelik günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Bu haber 286 defa okundu

DİĞER HABERLER

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

.

Okullarda engelli çocuklara ayrımcılığa ve zorbalığa son verelim

Okullarda engelli çocuklara ayrımcılığa ve zorbalığa son verelim

.

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’nun düzenlediği ‘Hedef Pazar Strateji Belirleme ve Ticari İstihbarat Bilgilendirme Toplantısı’nda, Kocaelili firmaların en doğru pazar ve zamanda ihracat yapabilmeleri için ‘nokta atışı’ bilgiler paylaşıldı

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

.

Doktor ilacı yazmayınca baltayla saldırdı

Doktor ilacı yazmayınca baltayla saldırdı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET