22 Nisan 2018 Pazar 04:07
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN, BEREKET DUASINA KATILDI

Başkan, bereket duasına katıldı
23 Mart 2018 Cuma 14:52

.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Kullar’da inşa edilen yeni hal binasında geleneksel olarak her hafta Cuma günü sabah namazından sonra yapılan bereket duasına katıldı. Birlikteliğe Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Kemal Altunel, Haller Şube Müdürü Ayhan Acar, KOMESKOM Dernek Başkanı Hüseyin Balkaya ve çok sayıda esnaf da katıldı.

 

ORTAYA KONAN ESER İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin inşa ettiği ve pazarcı esnafına hizmet etmeyi sürdüren yeni sebze- meyve halinin modern yapısıyla devam ettiğini ifade eden KOMESKOM Dernek Başkanı Hüseyin Balkaya, ortaya konan eser için bir kez daha Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. 56 bin metrekare kullanım alanıyla ferah bir mekân olan yeni hal binası, 760 metrekare sosyal tesis alanıyla esnafa hizmet vermesi nedeniyle güzel bir eser kazandırdıklarını vurgulayan Karaosmanoğlu, iki ana yapıdan oluşan sebze ve meyve halinde eski bir kültür olan ahilikteki bereket duasına da katıldı.

 

“HUZURUMUZU BOZMAK İSTEYENLERE DE FIRSAT VERMESİN”

Sabah namazının ardından hal esnafını tek tek gezen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bütün esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diliyorum. Hepimizi bir birimize ve halkımıza hizmet ediyoruz. Hamdolsun bu eserimiz esnafımıza ve kentimize layık oldu. Rabbim hepimize sağlık, sıhhat ve huzur versin. Huzurumuzu bozmak isteyenlere de fırsat vermesin” diyerek sözlerini tamamladı. Birliktelik günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Bu haber 240 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKP'liler bu düğünde buluştu

AKP'liler bu düğünde buluştu

.

Vali'den 23 Nisan mesajı

Vali'den 23 Nisan mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

41 ülke 41 renk gösterisi büyüledi

 41 ülke 41 renk gösterisi büyüledi

Uluslararası Kocaeli 23 Nisan Çocuk Festivali 41 ülke çocuklarının sahnelediği birbirinden güzel yerel şovlarla devam etti.

Toyota Plaza rengarenk eğlence merkezine döndü

Toyota Plaza rengarenk eğlence merkezine döndü

“Dünya çocuklarla güzel”

Fikri Işık'tan çocuklara: Sizlere huzur, barış dolu bir dünya bırakamıyoruz

Fikri Işık'tan çocuklara: Sizlere huzur, barış dolu bir dünya bırakamıyoruz

.

Kitap kumbaraları,okullara kütaphane oldu

Kitap kumbaraları,okullara kütaphane oldu

Okuma Sanatı Kulübü'nün kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, 'Kütüphanesi olmayan okul kalmasın' sloganıyla kitap bağışı kampanyası düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ