16 Aralık 2018 Pazar 17:10
 
  • 5,364 TL

  • 6,066 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN, EN GENÇ MİLLETVEKİLİ ADAYI ELİF NUR'U MAKAMINDA KABUL ETTİ

Başkan, en genç milletvekili adayı Elif Nur'u makamında kabul etti
23 Mayıs 2018 Çarşamba 13:55

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’de AK Parti 11. sıradan listeye giren Türkiye’nin en genç milletvekili adayı Elif Nur Bayram’ı makamında kabul etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli’den 27. Dönem Milletvekili aday listesine giren 18 yaşındaki Elif Nur Bayram’ı makamında kabul etti. AK Parti 11. Sıradan Milletvekili adayı gösterilen ve Kocaeli Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisi olan Bayram, 24 Haziran Seçimlerine katılacak en genç milletvekili adayı olmasının kendisine verilen çok büyük bir onur olduğunu söyledi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere büyük önem vermesi ile birlikte 18 yaşında seçilme hakkının sunulması ile birlikte milyonlarca gencin temsilcileri de mecliste yer alacak. Kocaeli’den AK Parti Milletvekili adayı olan Elif Nur Bayram’ın kendisine gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle bir açıklama yapan Karaosmanoğlu, “Milletvekili adayımız Elif kızımız Kocaeli’nin ve AK Parti’nin gururu olacak” dedi.

“AK PARTİ GENÇLERE ÖNEM VERİYOR VE İNANIYOR”
Türkiye’nin en genç Milletvekili adayı olan Elif Nur Bayram’a, ziyarette Baba Adnan Bayram ile Anne Dilek Bayram’da eşlik ederken, siyaset üzerine renkli ve samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu, saha çalışmalarında milletvekili adayı Elif’e yardımcı olacağını da ifade etti. Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Karaosmanoğlu, “Elif kızımız çok akıllı ve Kocaeli Fen Lisesi’nden mezun olacak. 18 yaşında bir kız evladımızın AK Parti Kocaeli Milletvekili aday listesinde olması beni çok mutlu etti.  AK Parti gençlere önem veriyor ve inanıyor. Onlar bizim enerji kaynağımız ve umudumuzdur. İnşallah bu güzel yetişen gençlerimiz Türkiye’yi bulunduğu bu güzel noktadan daha iyi yerlere taşıyacaklar” ifadelerini sarf etti.

“GENÇLİK VE EĞİTİM ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPACAĞIM”
Gençlerimiz iyi yetiştiğini de belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Elif kızımı artık hayatın içerisinde daha fazla olacak. Ben şahsen Milletvekili adayımız Elif Nur Bayram’dan çok umutluyum. Geleceğin bir büyüğü olacak ve hedefi olan Tıp Fakültesi’nde de okuyacak. Elif kızımız hem Kocaeli’nin hem de AK Parti’nin gururu olacak. AK Parti 18 yaşında bir kız evladımızı Milletvekili adayı göstererek gençlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Bu çok önemlidir. Kendisi için Milletvekili adaylığını hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı. AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Elif Nur Bayram ise, “Öncelikle bu göreve Cumhurbaşkanımız tarafından layık görüldüğüm için çok mutluyum. Kendilerini mahcup etmeyeceğim ve çok çalışacağım. Her daim Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun ve Kocaelilerin desteğini hissettim. Çok mutluyum, gençlik ve eğitim alanında çalışmalar yapacağım” sözlerini sarf etti.
Bu haber 1421 defa okundu

DİĞER HABERLER

İYİ Parti adayı halka soracak

İYİ Parti adayı halka soracak

.

Engelli öğrenciler Kâğıt Müzesi’nde eğlendi

Engelli öğrenciler Kâğıt Müzesi’nde eğlendi

.

Muhteşem manzara eşliğinde yürüdüler

Muhteşem manzara eşliğinde yürüdüler

1500+ km 52 doğa yürüyüş parkurunu içinde barındıran Kocaeli, doğa yürüyüş parkurlarını tanıtmaya devam ediyor.

YÜCEL BORU FEN LİSESİ FEN BİLİMLERİ OLİMPİYATI DÜZENLİYOR

YÜCEL BORU FEN LİSESİ FEN BİLİMLERİ OLİMPİYATI DÜZENLİYOR

.

Altın Kızlar; Altın gününde bir araya geldi

Altın Kızlar; Altın gününde bir araya geldi

.

'4 Mevsim Kocaeli'de ödüller sahiplerini buldu

'4 Mevsim Kocaeli'de ödüller sahiplerini buldu

4 Mevsim Kocaeli IX. Ulusal Fotoğraf Yarışması'na katılarak fotoğraflarıyla Kocaeli'yi en iyi anlatan fotoğrafçılar ödüllerine kavuştu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ