17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:52
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN AYAZ’DAN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE TAM DESTEK

Başkan Ayaz’dan Güvenlik Güçlerimize Tam Destek
21 Haziran 2018 Perşembe 11:25

.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan'a iade-i ziyarette bulunarak, dün olduğu gibi bugün de güvenlik güçlerinin her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi.


İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Salih Akbaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Hüseyin Ayaz, Jandarma Genel Komutanlığı'nın 179. kuruluş yıldönümü dolayısıyla anı defterine duygularını yazdı.


Yaklaşık bir saat süren görüşme sonunda konuşan Başkan Hüseyin Ayaz, “Başiskele Belediyesi olarak güvenlik güçlerimize desteklerimiz her zaman devam etmektedir. Devletimizin her birimi bizim için çok önemlidir ve onlarla uyum içinde çalışıyoruz.” dedi. 


Jandarma Komutanları Aslan ve Akbaş da nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Ayaz’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler.


Vatandaşlar kadar kamu kurum kuruluşlarının da taleplerini yerine getiren Başkan Hüseyin Ayaz, Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı’nın uyuşturucu ile mücadele kapsamında kullanılmak üzere Başiskele Belediyesi’nden talep ettiği yeni nesil drone kamerayı Kocaeli İl Jandarma Komutanlığına hediye etti.

Bu haber 497 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ