20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:41
 
  • 6,114 TL

  • 6,985 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN AYAZ, GAZETECİLERİ UNUTMADI

Başkan Ayaz, Gazetecileri Unutmadı
25 Temmuz 2018 Çarşamba 14:07

.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’u ziyaret etti.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi’nde gerçekleştirilen ziyarette, İlçe Başkan Yardımcıları ve yöneticileri de hazır bulundu. samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyaretle ilgili konuşan Başkan Ayaz, basın emekçilerinin kamuoyunun haber alma hakkını yerine getirmek için büyük çaba sarf ettiklerini ifade ederek, görevini özveriyle yerine getiren basın mensuplarının basın bayramını kutladı.‘EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER’
Ziyaretinde açıklamalarda bulunan Ayaz, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyorum. Basın emekçisi kardeşlerimize, yaz kış demeden, bütün zorluklara rağmen, kamuoyunu bilgilendirme noktasında verdikleri emekler için teşekkür ediyoruz. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi de basındır. Bu anlamda çok güzel hizmetler yapıyorlar. Bizler de her zaman olduğu gibi destek vermeye hazırız. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol da Başkan Ayaz ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 

Bu haber 248 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşınma işi bayram sonrası

Taşınma işi bayram sonrası

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

.

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz modernleşen, yaşam kalitesi her geçen gün yükselen Başiskele'ye kalıcı eserler kazandırıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ