14 Ağustos 2018 Salı 22:18
 
  • 6,369 TL

  • 7,232 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN AYAZ, TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLLERİNDE 4.YILDIZINI ALDI

Başkan Ayaz, Türkiye mükemmellik ödüllerinde 4.yıldızını aldı
23 Kasım 2017 Perşembe 12:58

Başarılı kuruluşlarının ödüllendirildiği Türkiye Mükemmellik Ödülleri Zorlu Center’de düzenlenen 26.Kalite Kongresi ile sahiplerini buldu.

Törende Kocaeli’nin Başiskele Belediyesi “Mükemmeliyette Yetkinlik 4 Yıldız” ödülüne layık görülürken ödülü Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz aldı.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından düzenlenen 26’ncı Kalite Kongresi, 2017 yılı Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin sahiplerini bulmasıyla sona erdi. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Türkiye Kalite Derneği üyeleri, firma yetkilileri ve çok sayıda kamu temsilcisi katıldı. Törende KalDer değerlendiricileri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu alanlarında başarı sağlayan birçok kuruluşa ödülleri takdim edildi. Törende Başiskele Belediyesi de “Mükemmeliyette Yetkinlikte 4. Yıldız” ödülüne layık görüldü. Ödülü alan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ödülü Başiskele Belediyesi’nin idarecileri ve çalışanları adına aldığını ifade etti. Başkan Ayaz, aldıkları ödülden dolayı mutlu olduğunu belirtirken çalışmaların daha büyük disiplinle devam edeceğini dile getirdi.

“BAŞİSKELE HALKININ HAK ETMİŞ OLDUĞU BİR ÖDÜLDÜR”

Başarılı çalışmaların ödüllendirilmesinin önemli bir teşvik olduğunu ödülü bütün ekibi adına aldığını dile getiren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Kocaeli Başiskele Belediyesi olarak Mükemmellikte 4 Yıldız ödülünü kazandık. Bu güne kadar gelmiş olduğumuz yolculuk uzunca bir yolculuk bundan sonra da yolumuz epeyce uzun. Biz bu yolculuktan memnunuz almış olduğumuz ödül Başiskele Halkının hak etmiş olduğu bir ödüldür. Bu ödülün kazananları Başiskele Belediyesi’nin idarecileri ve çalışanlarıdır. Bizde onları temsilen bugün ödülü almak için geldik” diye konuştu.“ÇALIŞMALARIMIZA DAHA DİSİPLİNLİ BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMEMİZİ SAĞLAYACAK”

Çalışmaların bundan sonra da aynı disiplin ile devam edeceğini daha çok başarılı projeye imza atmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Başkan Ayaz, “Bu ödül Başiskele Belediyesi’nin hizmetlerinin sürekli iyileştirme ve gelişime açık olduğunu gösterecek. Bu doğrultuda çalışmalarımıza daha disiplinli bir şekilde devam etmemizi sağlayacak. Daha üst ödüllere talip olduğumuz için de yapacağımız bundan sonraki bütün çalışmaların, farkındalıklarını, sürekliliklerini takip edeceğiz. Şu anda burada bir büyükşehir belediyesi var bu ödüle layık görülmüş Türkiye genelinde belediyeler içerisinde bir de yeni kurulmuş 8 yaşında bir Başiskele Belediyesi var” dedi.

Bu haber 362 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ