28 Mayıs 2018 Pazartesi 06:02
 
  • 4,708 TL

  • 5,511 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN AYAZ, TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLLERİNDE 4.YILDIZINI ALDI

Başkan Ayaz, Türkiye mükemmellik ödüllerinde 4.yıldızını aldı
23 Kasım 2017 Perşembe 12:58

Başarılı kuruluşlarının ödüllendirildiği Türkiye Mükemmellik Ödülleri Zorlu Center’de düzenlenen 26.Kalite Kongresi ile sahiplerini buldu.

Törende Kocaeli’nin Başiskele Belediyesi “Mükemmeliyette Yetkinlik 4 Yıldız” ödülüne layık görülürken ödülü Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz aldı.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından düzenlenen 26’ncı Kalite Kongresi, 2017 yılı Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin sahiplerini bulmasıyla sona erdi. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Türkiye Kalite Derneği üyeleri, firma yetkilileri ve çok sayıda kamu temsilcisi katıldı. Törende KalDer değerlendiricileri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu alanlarında başarı sağlayan birçok kuruluşa ödülleri takdim edildi. Törende Başiskele Belediyesi de “Mükemmeliyette Yetkinlikte 4. Yıldız” ödülüne layık görüldü. Ödülü alan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ödülü Başiskele Belediyesi’nin idarecileri ve çalışanları adına aldığını ifade etti. Başkan Ayaz, aldıkları ödülden dolayı mutlu olduğunu belirtirken çalışmaların daha büyük disiplinle devam edeceğini dile getirdi.

“BAŞİSKELE HALKININ HAK ETMİŞ OLDUĞU BİR ÖDÜLDÜR”

Başarılı çalışmaların ödüllendirilmesinin önemli bir teşvik olduğunu ödülü bütün ekibi adına aldığını dile getiren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Kocaeli Başiskele Belediyesi olarak Mükemmellikte 4 Yıldız ödülünü kazandık. Bu güne kadar gelmiş olduğumuz yolculuk uzunca bir yolculuk bundan sonra da yolumuz epeyce uzun. Biz bu yolculuktan memnunuz almış olduğumuz ödül Başiskele Halkının hak etmiş olduğu bir ödüldür. Bu ödülün kazananları Başiskele Belediyesi’nin idarecileri ve çalışanlarıdır. Bizde onları temsilen bugün ödülü almak için geldik” diye konuştu.“ÇALIŞMALARIMIZA DAHA DİSİPLİNLİ BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMEMİZİ SAĞLAYACAK”

Çalışmaların bundan sonra da aynı disiplin ile devam edeceğini daha çok başarılı projeye imza atmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Başkan Ayaz, “Bu ödül Başiskele Belediyesi’nin hizmetlerinin sürekli iyileştirme ve gelişime açık olduğunu gösterecek. Bu doğrultuda çalışmalarımıza daha disiplinli bir şekilde devam etmemizi sağlayacak. Daha üst ödüllere talip olduğumuz için de yapacağımız bundan sonraki bütün çalışmaların, farkındalıklarını, sürekliliklerini takip edeceğiz. Şu anda burada bir büyükşehir belediyesi var bu ödüle layık görülmüş Türkiye genelinde belediyeler içerisinde bir de yeni kurulmuş 8 yaşında bir Başiskele Belediyesi var” dedi.

Bu haber 335 defa okundu

DİĞER HABERLER

Toprak kaydı tren seferleri durdu

Toprak kaydı tren seferleri durdu

.

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Dere taştı;2 evi su bastı

Dere taştı;2 evi su bastı

.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET