24 Temmuz 2019 Çarşamba 07:13
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN AYGÜN İLK NİKAHINI KIYDI

Başkan Aygün İlk Nikahını Kıydı
15 Nisan 2019 Pazartesi 12:38

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hafta sonu gerçekleşen düğün cemiyetlerine katılarak hem ilk nikahını kıydı hem de halkın mutluluğuna ortak oldu

Gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıkan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hafta sonu düzenlenen düğün ve nişan cemiyetlerine katılarak vatandaşları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Aygün, hafta sonu ilk olarak Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde Sümeyye Özden ile Yusuf Uludağ’ın yaşamlarını birleştirdikleri cemiyette nikahı kıyarak, genç çifte mutluluklar temennisinde bulundu. Başkan Aygün, yine Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen nişan cemiyetine de katılarak, evlilik yolunda ilk adımı atan Büşra Kansu ve Arif Çetin nişan yüzüklerini takdim etti. Galaksi Beyaz Saray Düğün Salonu’nda gerçekleşen Esra Özduman ve Selçuk Yılancı çiftinin düğün törenlerine de katılan Başkan Aygün, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Mutluluklar Temennisinde Bulundu
Cemiyetlere katılarak halkın mutluluğuna ortak olan Başkan Aygün, Elmas Düğün Salonu’nda düzenlenen Ülkü Özalp ve Kartal Kanbur ailelerinin yaşamlarını birleştirdiği düğün törenine de iştirak etti. İzmit Kadıköy Düğün Salonu’nda gerçekleşen ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın nikahlarını kıydığı Seher Kaplan ile Mücahit Çimen’in düğün törenlerine de katılan Başkan Aygün, her iki aileye de mutluluklar temennisinde bulundu. Başkan Aygün, ayrıca hafta sonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Yeşildal’ın yeğeni Fatih Yeşildal ile Tevhide Kahraman’ın düğün cemiyetlerine de katılarak, gençlere mutluluklar diledi.

Bu haber 328 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ