22 Nisan 2019 Pazartesi 08:14
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN BARAN’IN ZİYARETÇİ TRAFİĞİ

Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği
07 Aralık 2018 Cuma 17:24

.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, makamda olduğu saatlerde ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Baran’ın ziyaretçileri arasında Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar da vardı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, mahalle ziyaretleri ve proje incelemeleri dışında makamda bulunduğu saatlerde ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Baran’ın hafta içerisinde yoğun bir ziyaretçi trafiği vardı. Başkan Baran ilk olarak Körfez Tapu Müdürü Özcan Çifçibaşı makamında ağırladı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Tapu Müdürü Özcan Çifçibaşı’na teşekkür eden Başkan İsmail Baran, kurumlar arasındaki ilişkilerin önemine değindi.


TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Başkan Baran ayrıca Yukarı Hereke Uzunpınar Camii Dernek Başkanı Filit Yatar ve yönetim kurulu üyelerini de makamında ağırladı. Dernek Başkanı Filit Yatar, Başkan İsmail Baran’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Camimize ve bölgemize verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür etmek istedik” dedi. Başkan Baran da bölgede devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


PROJELERİ GEZDİLER
Başkan Baran’ın ziyaretçileri arasında Türkiye Finans Katılım Bankası Körfez Şubesi Müdürü Hüseyin Uçar da vardı. Başkan Baran, Uçar ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Başkan Baran daha sonra Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar‘ı ağırladı. Makam ziyareti sonrası Acar ile birlikte bölgede yapımı devam eden projeleri inceleyen Başkan Baran, projeler hakkında da bilgiler verdi.

Bu haber 443 defa okundu

DİĞER HABERLER

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Yargıtay noktayı koydu

Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

 Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Festivali için misafir ettiği ve farklı coğrafyalarından Kocaeli’ne gelen Dünya Çocukları, Kocaeli Bilim Merkezi’ni gezdi.

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Kartepe'de zorlu mücadele

Acı haber 4 şehit

Acı haber 4 şehit

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ