14 Aralık 2018 Cuma 09:45
 
  • 5,354 TL

  • 6,086 TL

  • 213,96 TL

  • 91.387

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN BARAN’IN ZİYARETÇİ TRAFİĞİ

Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği
07 Aralık 2018 Cuma 17:24

.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, makamda olduğu saatlerde ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Baran’ın ziyaretçileri arasında Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar da vardı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, mahalle ziyaretleri ve proje incelemeleri dışında makamda bulunduğu saatlerde ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Baran’ın hafta içerisinde yoğun bir ziyaretçi trafiği vardı. Başkan Baran ilk olarak Körfez Tapu Müdürü Özcan Çifçibaşı makamında ağırladı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Tapu Müdürü Özcan Çifçibaşı’na teşekkür eden Başkan İsmail Baran, kurumlar arasındaki ilişkilerin önemine değindi.


TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Başkan Baran ayrıca Yukarı Hereke Uzunpınar Camii Dernek Başkanı Filit Yatar ve yönetim kurulu üyelerini de makamında ağırladı. Dernek Başkanı Filit Yatar, Başkan İsmail Baran’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Camimize ve bölgemize verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür etmek istedik” dedi. Başkan Baran da bölgede devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


PROJELERİ GEZDİLER
Başkan Baran’ın ziyaretçileri arasında Türkiye Finans Katılım Bankası Körfez Şubesi Müdürü Hüseyin Uçar da vardı. Başkan Baran, Uçar ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Başkan Baran daha sonra Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar‘ı ağırladı. Makam ziyareti sonrası Acar ile birlikte bölgede yapımı devam eden projeleri inceleyen Başkan Baran, projeler hakkında da bilgiler verdi.

Bu haber 350 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ