23 Mart 2019 Cumartesi 20:41
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN BULUT, TOBB MARMARA BÖLGE TOPLANTISI’NDA

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda
16 Ağustos 2018 Perşembe 16:10

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı’nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti

365 oda/borsanın çatı kuruluşu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin, bölgelerin ekonomik çalışmalarını değerlendirmek üzere düzenlediği bölge toplantıları Marmara ile devam etti. TOBB İkiz Kuleler’de, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Kocaeli iş dünyasını temsilen Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut katıldı. Toplantı, TOBB’un çalışmaları ve Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlarla başladı. İller nezdinde çalışmaların da ele alındığı toplantıda KOTO Başkanı Necmi Bulut, ilimizde sürdürülen projelerle ilgili bilgi verdi.

Başkan Bulut’tan değerlendirme
Marmara Bölge Toplantısı’nı değerlendiren Başkan Bulut, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantımız oldukça verimli geçti. Bu toplantılar illerin, kendine has sorunlarının ve çözüm önerilerinin merkezi hükümetle paylaşılması açısından da çok önemli. Birliğimiz, Oda ve borsaların görüşlerine çok önem veriyor. Biz de Kocaelimize dair kapsamlı öneriler sunduk. Kocaeli iş dünyasının gücüne güç katmak için, bu tür toplantıları en iyi şekilde değerlendirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Bu haber 428 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ