24 Şubat 2020 Pazartesi 14:47

BAŞKAN BULUT:'SİZLERE ÇOK GÜVENİYORUM'

Başkan Bulut:'Sizlere çok güveniyorum'
01 Mart 2019 Cuma 15:31

.

Başkan Bulut’tan, İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl GençGirişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerine;

 

‘Sizlereçok güveniyorum’

 

KocaeliTicaret Odası’nı, İl Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcraKomitesi’nde temsil etmek üzere seçilen girişimcileri kutlayan Başkan Bulut,“Sizlere çok güveniyorum. Odamızın, kadın ve genç girişimciliğin geliştirilmesiadına yaptığı çalışmaları bir üst lige taşıyacağınızı biliyorum” dedi

 

Girişimciliğingeliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla çatı kuruluşTOBB’un koordinasyonunda kurulan ve illerde Oda/Borsalar bünyesindefaaliyetlerini sürdüren İl Kadın Girişimciler ve İl Genç GirişimcilerKurulları’nın İcra Komitesi seçimleri başladı. Kocaeli Ticaret Odası’nda, 27Mart 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen seçimlerde KOTO’yu temsil etmeküzere;  Kadın girişimcilerden 3 asil, 3yedek, Genç Girişimcilerden ise 4 asil, 4 yedek üye seçildi.


KOMİTEYE SEÇİLDİLER


KocaeliTicaret Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asıl üyeliğine;Nurhayat Güldüren, Esma Bektaş, Eda Efe, Yedek Üyeliklere; Birsen Çokbaşarıcı,Melike Andız Gürbüz, Nezehat Çini, İl Genç Girişimciler Kurulu İcra KomitesiAsıl Üyeliğine; Hasan Kaya, Selami Koray Keskin, Serkan Akyıldız, Cihan BahadırYaşar, Yedek Üyeliklere; Rıfat Burak Alkan, Erol Kavşut, Emrullah Yolasığmaz,Davut Gözübüyük seçildi.


BAŞKAN BULUT’TAN KUTLAMA

Demokratikortamda tamamlanan seçimin ardından İl Genç ve Kadın Girişimciler İcra Komitesiüyeleriyle bir araya gelerek kendilerini kutlayan Kocaeli Ticaret Odası BaşkanıNecmi Bulut, “Her bir arkadaşımızı canı gönülden kutluyorum. Ülkemiz vekentimiz ekonomisine güç katan, istihdama katkı sağlayan iş insanlarıyken artıkyeni genç ve kadın girişimcilerin iş dünyamıza katılması noktasında da önemlibir görev alacaksınız. Sizlere çok güveniyorum. Odamızın, kadın ve gençgirişimciliğin geliştirilmesi adına yaptığı çalışmaları bir üst ligetaşıyacağınızı biliyor, sizlere yürekten inanıyorum. Göreviniz hayırlı olsun”dedi.

Bu haber 711 defa okundu

DİĞER HABERLER

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde görülen yunuslar denizde eşsiz bir görsel oluşturdu.

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

Libya şehit haberine...

Libya şehit haberine...

Hesaplara el konuldu

İlk kura ilk heyecan

İlk kura ilk heyecan

Milyonları gözü kulağı bu haberde

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ