04 Nisan 2020 Cumartesi 18:35

BAŞKAN BULUT:'SİZLERE ÇOK GÜVENİYORUM'

Başkan Bulut:'Sizlere çok güveniyorum'
01 Mart 2019 Cuma 15:31

.

Başkan Bulut’tan, İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl GençGirişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerine;

 

‘Sizlereçok güveniyorum’

 

KocaeliTicaret Odası’nı, İl Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcraKomitesi’nde temsil etmek üzere seçilen girişimcileri kutlayan Başkan Bulut,“Sizlere çok güveniyorum. Odamızın, kadın ve genç girişimciliğin geliştirilmesiadına yaptığı çalışmaları bir üst lige taşıyacağınızı biliyorum” dedi

 

Girişimciliğingeliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla çatı kuruluşTOBB’un koordinasyonunda kurulan ve illerde Oda/Borsalar bünyesindefaaliyetlerini sürdüren İl Kadın Girişimciler ve İl Genç GirişimcilerKurulları’nın İcra Komitesi seçimleri başladı. Kocaeli Ticaret Odası’nda, 27Mart 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen seçimlerde KOTO’yu temsil etmeküzere;  Kadın girişimcilerden 3 asil, 3yedek, Genç Girişimcilerden ise 4 asil, 4 yedek üye seçildi.


KOMİTEYE SEÇİLDİLER


KocaeliTicaret Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asıl üyeliğine;Nurhayat Güldüren, Esma Bektaş, Eda Efe, Yedek Üyeliklere; Birsen Çokbaşarıcı,Melike Andız Gürbüz, Nezehat Çini, İl Genç Girişimciler Kurulu İcra KomitesiAsıl Üyeliğine; Hasan Kaya, Selami Koray Keskin, Serkan Akyıldız, Cihan BahadırYaşar, Yedek Üyeliklere; Rıfat Burak Alkan, Erol Kavşut, Emrullah Yolasığmaz,Davut Gözübüyük seçildi.


BAŞKAN BULUT’TAN KUTLAMA

Demokratikortamda tamamlanan seçimin ardından İl Genç ve Kadın Girişimciler İcra Komitesiüyeleriyle bir araya gelerek kendilerini kutlayan Kocaeli Ticaret Odası BaşkanıNecmi Bulut, “Her bir arkadaşımızı canı gönülden kutluyorum. Ülkemiz vekentimiz ekonomisine güç katan, istihdama katkı sağlayan iş insanlarıyken artıkyeni genç ve kadın girişimcilerin iş dünyamıza katılması noktasında da önemlibir görev alacaksınız. Sizlere çok güveniyorum. Odamızın, kadın ve gençgirişimciliğin geliştirilmesi adına yaptığı çalışmaları bir üst ligetaşıyacağınızı biliyor, sizlere yürekten inanıyorum. Göreviniz hayırlı olsun”dedi.

Bu haber 736 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kocaeli'ye giriş çıkış yasak

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların maske kullanma zorunluluğu getirdi. Bu sabah itibariyle başlayan yasağın ardından Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara 25 bin adet maske dağıttı.

Yasak geldi Hürriyet hemen harekete geçti

Yasak geldi Hürriyet hemen harekete geçti

BAŞKAN HÜRRİYET ANINDA HAREKETE GEÇTİ

30 büyükşehir ve Zonguldak illerine giriş çıkış yasaklandı

30 büyükşehir ve Zonguldak illerine giriş çıkış yasaklandı

Yasak kapsamına 5 il daha eklendi

Vali Aksoy'dan Avukatlar günü mesajı

Vali Aksoy'dan Avukatlar günü mesajı

Adalet sistemimizin temel unsuru ve hak arayışımızın en önemli vesilesi olan tüm avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutlu olsun

Büyükşehir bürokratları 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' dedi

Büyükşehir bürokratları 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' dedi

Büyükşehir Bürokratlarından kampanyaya 463 bin TL

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ