23 Mart 2019 Cumartesi 20:40
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN DOĞAN’DAN ‘SOKAK’ ZİYARETİ

Başkan Doğan’dan ‘Sokak’ ziyareti
19 Nisan 2018 Perşembe 15:39

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Sokak Dergisi’ni ziyaret etti.

Başkan Nevzat Doğan, Derginin birinci kuruluş yıldönümüne özel gerçekleştirdiği ziyaretinde, Kocaeli Sokak Dergisi’nin İmtiyaz Sahibi Ahmet Yavuz’a ve ekibinin ilk yılını kutlayarak, yayın hayatında başarılar diledi.


Hoş sohbet ortamında geçen ziyarette konuşma yapan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Kocaeli’nde dergi olarak yayın yapan ilk kurumsal ziyaretim Kocaeli Sokak Dergisi’ne oldu. Bu anlamda hem yeni yılınızı kutlamak, hem de başarılarınızı tekrardan dile getirmek amacıyla sizlerle sıcak ortamınızda buluşmak istedim.  Başkanlık kimliğimin yanısıra gerek çocuk doktoru olarak, gerekse de bir baba olarak yıldönümünüzde otizmli çocukların yararına düzenlediğiniz etkinlik son derece herkese örnek olacak bir davranıştı. Bundan dolayı da hepinizi tebrik eder ve bu duyarlı davranışınızdan ötürü teşekkür ederim. Onların sesi olmanız, toplumda farkındalıklarına farklılık katmanız bizleri duygulandırdı ve onurlandırdı” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet Yavuz ise, otizmli çocukların her zaman yanında olacaklarını kaydederek, Nevzat Doğan’a ziyaretten ötürü teşekkürlerini sundu.

Ziyaret sonunda Başkan Nevzat Doğan günün anısına, Kocaeli Sokak Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Nazan Yavuz’a İzmit Saat Kulesi maketini hediye etti. 

Bu haber 735 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ