05 Nisan 2020 Pazar 02:36

BAŞKAN GÜNEY’DEN KIDEMLİ BAŞKANLARA ZİYARET

Başkan Güney’den kıdemli başkanlara ziyaret
16 Ocak 2019 Çarşamba 11:41

.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, geçmiş dönem belediye başkanlarını ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, istişare ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Başkanlığı görevine atanmasının ardından hızla çalışmalara başlayan Başkan Güney, istişarelerini de ihmal etmiyor. Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarıyla uyumlu çalışmalarıyla İzmit’te SKM çalışmalarına hız veren Başkan Ali Güney, İzmit Belediyesi eski Başkanı Halil Vehbi Yenice, Eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, eski Akmeşe Belediye Başkanı Hilmi Sevilen, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Ziyaretlerinde Başkan Güney’e İlçe SKM Başkanı Nurullah Yılmaz ve İlçe Yöneticisi Hayrettin Arıcan eşlik etti.
TECRÜBELERİ BİZE IŞIK OLACAK
Ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan Başkan Güney, “Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar, davamıza ve ilçemize önemli hizmetleri bulunan belediye başkanlarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Dün olduğu gibi bugünde yarında davamızın ve partimizin yanında olarak desteklerini her zaman hissedeceğimiz önceki dönem başkanlarımızın geçmişte edindikleri tecrübeler çalışmalarımızda bizlere ışık olacaktır. Yaklaşan yerel
seçimlerle birlikte birliğimizi daim kılmak için çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Birlik içerisinde her şeyin üstesinden geleceğimize inancım tamdır” diye konuştu.
Bu haber 776 defa okundu

DİĞER HABERLER

TEM bağlantıları kapatıldı

TEM bağlantıları kapatıldı

Kocaeli'ne giriş çıkış yasak

Evde Kal Türkiye

Evde Kal Türkiye

Koronavirüs can almaya devam ediyor

Hürriyet Çölyaklıları da unutmadı

Hürriyet Çölyaklıları da unutmadı

glütensiz ürenlere kolay ulaşacaklar

Yasağı delen gençlere ceza kesildi

Yasağı delen gençlere ceza kesildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, İçişleri Bakanlığı genelgesine aykırı davranan 20 yaş altındaki gençlere ceza kesti.

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kocaeli'ye giriş çıkış yasak

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların maske kullanma zorunluluğu getirdi. Bu sabah itibariyle başlayan yasağın ardından Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara 25 bin adet maske dağıttı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ