26 Mayıs 2018 Cumartesi 13:08
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,92 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN ÖZALAY : EKONOMİ LAHANA GİBİ !

Başkan Özalay : Ekonomi lahana gibi !
27 Ocak 2018 Cumartesi 11:17

Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Özalay ekonomiyi lahanaya benzeterek ; 'evet lahana büyük bir sebzedir ama yağı yoktur.'

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Özalay yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi."Türkiye ekonomisi büyüyor ise bu güçlü bir büyüme olmalıdır. Güçlü büyüme ancak ve ancak sanayileşme ile olur. Kendi gücümüzle kalkınmayı prensip haline  getirmeliyiz. Ülkemizin büyüyebilmesi için bir uçtan bir uca fabrikalarla donatmalı ve halkımıza istihdam sağlanmalıdır. Ülkemizde toplanan vergiler taşa toprağa ve betona yatırılmamalı ve ihaleler devlet destekli olarak birilerine peşkeş çekilmemelidir. Sanki ülkemiz ekonomik alanda devrim yapmış gibi algılar oluşturulmamalıdır. Ekonomimizi canlandırırken ilkeli ve prensipli davranmalıyız. Bu işleri yaparken de asla  borçlanmamalıyız. İhtiyaç duyulan paralar temin edilirken ülkemizi ve ekonomimizi faiz batağına bulaştırmamalıyız. Bu konuda çalışmalarımızı büyük bir titizlik içinde yapmalıyız. Bugün ki ekonomimizin durumu iktidar sahiplerinin abarttığı gibi tam olarak lahanaya benzemektedir. Bakıldığında kocaman görünmekte ama yağı çıkmamaktadır. Yerli uçağımızı yaptık göklerde dendi, Atak helikopterimizi yaptık hatta sipariş aldık dendi, Altay tankımızı yaptık ordu envanterine girdi dendi; baktikki motorsuz kaldı,peki dedik bunları hangi ilde hangi fabrikada yaptınız diye sorduk , lahananın gerçek yüzü ortaya çıktı" dedi. 2019 seçimlerinde ilçemizde Saadet Partisinin kolay bir lokma olmadığını ve siyasi partilerin uykusunu kaçıracağını belirtti."

Bu haber 472 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ormanya yolu yenileniyor

Ormanya yolu yenileniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe Uzuntarla yer alan Ormanya’ya ulaşımı kolaylaştırıyor.

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Hodri Meydan’dan iftar programı

Hodri Meydan’dan iftar programı

.

PTT’den yaza özel dev indirim kampanyası

PTT’den yaza özel  dev indirim kampanyası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), içimizi ısıtan ve enerjimizi yükselten yaz aylarında yüzümüzdeki gülümsemeyi daha da artıracak dev bir indirim kampanyasına imza attı.

En fazla doğum bu ilçede oldu

En fazla doğum bu ilçede oldu

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu İlçelere göre Doğum İstatistikleri, 2017verileri açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET