17 Ağustos 2018 Cuma 19:55
 
  • 6,077 TL

  • 6,956 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN ÖZALAY : EKONOMİ LAHANA GİBİ !

Başkan Özalay : Ekonomi lahana gibi !
27 Ocak 2018 Cumartesi 11:17

Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Özalay ekonomiyi lahanaya benzeterek ; 'evet lahana büyük bir sebzedir ama yağı yoktur.'

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Özalay yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi."Türkiye ekonomisi büyüyor ise bu güçlü bir büyüme olmalıdır. Güçlü büyüme ancak ve ancak sanayileşme ile olur. Kendi gücümüzle kalkınmayı prensip haline  getirmeliyiz. Ülkemizin büyüyebilmesi için bir uçtan bir uca fabrikalarla donatmalı ve halkımıza istihdam sağlanmalıdır. Ülkemizde toplanan vergiler taşa toprağa ve betona yatırılmamalı ve ihaleler devlet destekli olarak birilerine peşkeş çekilmemelidir. Sanki ülkemiz ekonomik alanda devrim yapmış gibi algılar oluşturulmamalıdır. Ekonomimizi canlandırırken ilkeli ve prensipli davranmalıyız. Bu işleri yaparken de asla  borçlanmamalıyız. İhtiyaç duyulan paralar temin edilirken ülkemizi ve ekonomimizi faiz batağına bulaştırmamalıyız. Bu konuda çalışmalarımızı büyük bir titizlik içinde yapmalıyız. Bugün ki ekonomimizin durumu iktidar sahiplerinin abarttığı gibi tam olarak lahanaya benzemektedir. Bakıldığında kocaman görünmekte ama yağı çıkmamaktadır. Yerli uçağımızı yaptık göklerde dendi, Atak helikopterimizi yaptık hatta sipariş aldık dendi, Altay tankımızı yaptık ordu envanterine girdi dendi; baktikki motorsuz kaldı,peki dedik bunları hangi ilde hangi fabrikada yaptınız diye sorduk , lahananın gerçek yüzü ortaya çıktı" dedi. 2019 seçimlerinde ilçemizde Saadet Partisinin kolay bir lokma olmadığını ve siyasi partilerin uykusunu kaçıracağını belirtti."

Bu haber 523 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU geleneğini bozmadı

İSU geleneğini bozmadı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğünün geleneksel Kurban Bayramlaşması, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili M. Zekeriya Özak ve Genel Müdür Ali Sağlık’ın katılımıyla, İSU Genel Müdürlüğünün bahçesinde gerçekleştirildi.

Balaban, personelle bayramlaştı

Balaban, personelle bayramlaştı

Vali Vekili Dursun Balaban, Kurban Bayramı öncesi Valilik yerleşkesinde bulunan tüm kurumların, müdür ve personeli ile bayramlaştı.

TİM göreve başladı

TİM göreve başladı

Kurban Bayramına az bir zaman kala belediyeler kaçan kurbanlar için önlemler almaya başladı.

Belediyeden 30 bin kurban poşeti

Belediyeden 30 bin kurban poşeti

İzmit Belediyesi her yıl olduğu gibi kurbanda da vatandaşlara 30 bin adet kurban poşeti dağıtıyor.

İzmit Belediyesi’nden Boğa Timi

İzmit Belediyesi’nden Boğa Timi

İzmit Belediyesi tarafından oluşturulan Kurban Bayramı için boğa timi oluşturuldu.

Zabıtalar bayrama hazır

Zabıtalar bayrama hazır

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı süresince 7 gün 24 saat görev başında olacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ