20 Haziran 2019 Perşembe 07:31
 
Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN ÜZÜLMEZ SUMOTAŞ İFTARINA KATILDI

Başkan Üzülmez SUMOTAŞ iftarına katıldı
11 Haziran 2018 Pazartesi 11:54

.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ve ilçe yöneticileri SUMOTAŞ Kooperatifimin gelenekselleşen iftarına katıldılar. 


11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif ayını başlamasıyla birlikte hemşehrilerinin iftar programlarına katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, istek ve talepleri bire bir dinliyor. SUMOTAŞ, KAR-MEK ve Fatih Camii Derneği iftarına Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, ilçe yöneticileri katıldı.       

GENİŞ KATILIM
Başkan Üzülmez, Milletvekili Çakır ve İlçe Başkanı Kocaman SUMOTAŞ Başkanı Marika Mehmet Top ve yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen iftara katıldı. İftara katılımın yoğunluğu SUMOTAŞ yöneticilerini mutlu ederken Kooperatif Başkanı Marika Mehmet Top, birlik ve beraberliği pekiştiren Ramazan ayında Suadiyeli hemşerileri ve dostları ile aynı sofrayı paylaşmaktan oldukça gurur duyduğunu ve keyif aldığını belirtti.

HUZUR İÇERİSİNDE
SUMOTAŞ iftarında söz alan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “11 Ayın sultanı Ramazan ayı ile birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Huzur içerisinde Ramazan ayını idrak ediyoruz. Kartepe de yapılan yatırımlar ile geleceğe emin adımlarla gidiyoruz. Ticari hayatın gelişmesi ilçemizin merkez olma noktasında ciddi katkı verecektir. Kartepe’de ticari hayatın önemli kurumlarından olan SUMOTAŞ yönetimine geleneksel iftarında bizleri bir araya getirmesinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

ÜZÜLMEZ KAR-MEK İFTARINDA
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, SUMOTAŞ iftarından sonra Acısu Mahallesi’nde hizmet veren KAR-MEK kursları öğretmen ve kursiyerleri ile bir araya geldi. KAR-MEK tarafından düzenlenen iftar programında Başkan Üzülmez’e İlçe Halk Eğitim Müdürü Halil İbrahim Alkan’da eşlik etti. İftar programında konuşan Başkan Üzülmez “KAR-MEK kursları Kartepemizin yerel üniversiteleridir. Burada hemşehrilerimiz istedikleri her alanda eğitim alabilmektedirler. Bu kurslar sayesinde ilçemizin sosyo-ekonomik ve kültürel değeri de artmaktadır” şeklinde konuştu. Bu haber 371 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ