21 Ağustos 2018 Salı 03:44
 
  • 6,072 TL

  • 7,007 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN YAZICI’DAN KADEM ZİYARETİ

Başkan Yazıcı’dan KADEM Ziyareti
01 Ağustos 2018 Çarşamba 10:15

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, KADEM (Kadın ve Demokrasi Derneği) Kocaeli Temsilcisi Berna Abiş’i ziyaret etti.

AK Parti İzmit Kadın Kolları haftalık sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda KADEM Kocaeli Temsilciliğini ziyaret eden İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yöneticileri çalışmalarıyla ilgili istişarelerde bulundu.  Ziyarette konuşan Yazıcı, KADEM’in kadın çalışmaları ve kadınların siyasette etkin rol almasına ilişkin faaliyetlerini takdirle takip ettiğini dile getirdi.

KADINLAR HER ALANDA AKTİF

KADEM’in bölgemizde de faaliyet göstermesinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Yazıcı, kadınların toplumsal hayatın her alanında aktif olarak yer alması konusunda Kadem'in yapmış olduğu faaliyetlerden dolayı Abiş ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

SİYASİ HAYATA KATILIMI ARTTIRMAK
Ziyaretleri için Başkan Yazıcı ve yönetimine teşekkür eden KADEM Kocaeli Temsilcisi Berna Abiş, amaçlarının kadınların sosyo-kültürel, ekonomik ve siyasal hayata katılımlarını sağlayıp temsil ve karar mekanizmalarındaki oranını arttırmak olduğunu belirtti.

Bu haber 256 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ