14 Kasım 2018 Çarşamba 15:18
 
  • 5,467 TL

  • 6,163 TL

  • 211,30 TL

  • 93.501

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKANLARDAN ÖĞRENCİLERE MESAJ VAR

Başkanlardan öğrencilere mesaj var
29 Haziran 2018 Cuma 12:27

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, yayınladığı bir mesajla hafta sonu iki oturum halinde gerçekleştirilecek olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

“Türkiye’nin geleceği olacaksınız”
Konuyla ilgili bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, mesajında “Sevgili gençler, önünüzde hayatınızı derinden etkileyecek önemli bir sınav var. Bunun için yıllarca çalıştınız, didindiniz. İnanıyorum ki, bu emeğinizin karşılığını alacaksınız. Allah çalışan kuluna yardım edecektir. Sizler sınavda göstereceğiniz başarıya göre yerleştirileceğiniz eğitim programlarında alacağınız eğitim ve gayretlerle, 2053’ün ve 2071’in lider ve öncü Türkiye’nin geleceği olacaksınız. Ülkemizin sizlerin çalışmasına, zekâsına ve buluşlarına ihtiyacı var. Göstereceğiniz başarılar sizi, ailelerinizi ve milletimizi onurlandıracaktır. Biz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak devletimizle birlikte sağladığımız imkânlarla her zaman yanınızdayız. Sınavda kaç puan alırsanız alın, neticede bu sizin, ülkemize hizmet ve milletimizi dünyaya öncü ve örnek hale getirme azminizden geri bırakmasın. Bu bir yarıştır. Bu nedenle netice her ne olursa olsun. Sizler her zaman ailelerinizin ve bizim en değerli varlığısınız, bunu asla unutmayın. Bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
 
“Hayat, sadece bir sınavı kazanmak değildir”
Cumartesi ve Pazar günleri iki oturum halinde yapılacak olan ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS)’na girecek öğrencilere  başarı dileğinde bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Gençlerimizin üniversite giriş sınavında başarılı olmaları anne babalar gibi bizlerin de  en büyük dileğimizdir. Hayat, sadece bir sınavı kazanmak değildir. Çocuklarımız, bu sınavın onlar için bir hayat sınavı olmadığını bilsinler. Öğrencilerimize  stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmelerini diliyorum” dedi. 

Bu haber 280 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

.

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

Kocaeli Ticaret Odası’nın da aralarında bulunduğu Türkiye’de 16 ilde, 25 Odada kurulan ‘İhracat Destek Ofisi’ TOBB’da düzenlenen törenle tanıtıldı.

Abdullah Karacan ebediyete uğurlandı

Abdullah Karacan ebediyete uğurlandı

LASTK-İŞ Genel Başkanı Abdullah Karacan, sevenlerinin dualarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Abdullah Karacan'ın katil zanlısı adliyeye sevk edildi

Abdullah Karacan'ın katil zanlısı adliyeye sevk edildi

.

Salim Dervişoğlu Caddesi D-100’e alternatif olacak

Salim Dervişoğlu Caddesi D-100’e alternatif olacak

Salim Dervişoğlu Caddesi ikinci etabında çalışmalar devam ediyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET