05 Nisan 2020 Pazar 03:33

BAŞKANLARDAN ÖRNEK BİRLİKTELİK

Başkanlardan örnek birliktelik
21 Ocak 2019 Pazartesi 12:12

.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve AK Parti Genel Merkez tarafından 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimi için Körfez’e aday gösterilen eski ilçe Başkanı Şener Söğüt, her platformda bir aradalar.


MİLLETE VE HİZMETE SEVDALILAR
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Başkan Adayı Şener Söğüt Körfez’i yeniden AK Belediyecilik ile yönetmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Bu çerçevede birçok programa birlikte katılan Başkanlar hafta sonunu her zaman olduğu gibi Körfezlilerle birlikte
geçirdiler. Herkese örnek olacak bir birliktelik sergileyen Başkan Baran ve Söğüt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; gönül belediyeciliğini iki başkan da ortaya koyduğu çalışmalarla en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Beşikten mezara anlayışıyla ne yeni doğan bebeği, ne de yakınını kaybetmiş hiçbir vatandaşı yalnız bırakmıyorlar.
SİZLERLE İSTİŞARE EDECEĞİZ
Çeşitli ziyaretler yaparak vatandaşlarla selamlaşan Başkanlar, Körfez’de gerçekleşen dev yatırımları ve 31 Mart seçimlerinden sonra yapılacak önemli projeleri vatandaşlara anlattılar. Her zaman olduğu gibi Körfez’i yine Körfezlilerle yönetileceğini ifade eden Başkan Adayı Şener Söğüt; “Hizmet bayrağını teslim aldıktan sonra da mahallelerimizi ve vatandaşlarımızı sürekli ziyaret ederek, yapılacak çalışmaları, projeleri sizlerle istişare edeceğiz”dedi.
BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİLER
Çeşitli ziyaretlerin ardından Başkan İsmail Baran ve Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Kuzey Mahallesi sakinlerinden olan ve geçtiğimiz hafta vefat eden Kemal Temirtoz için yapılan okumaya birlikte katılarak ailesine ve sevenlerine taziyelerini ilettiler. Temirtoz ailesi, Başkanlar Baran ve  Söğüt’e teşekkür ettiler.
Bu haber 548 defa okundu

DİĞER HABERLER

TEM bağlantıları kapatıldı

TEM bağlantıları kapatıldı

Kocaeli'ne giriş çıkış yasak

Evde Kal Türkiye

Evde Kal Türkiye

Koronavirüs can almaya devam ediyor

Hürriyet Çölyaklıları da unutmadı

Hürriyet Çölyaklıları da unutmadı

glütensiz ürenlere kolay ulaşacaklar

Yasağı delen gençlere ceza kesildi

Yasağı delen gençlere ceza kesildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, İçişleri Bakanlığı genelgesine aykırı davranan 20 yaş altındaki gençlere ceza kesti.

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kocaeli'ye giriş çıkış yasak

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların maske kullanma zorunluluğu getirdi. Bu sabah itibariyle başlayan yasağın ardından Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara 25 bin adet maske dağıttı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ