20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:39
 
  • 6,114 TL

  • 6,985 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKANVEKİLİ ERSİN ALPASLAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

BaşkanVekili Ersin Alpaslan'a hayırlı olsun ziyaretleri
26 Nisan 2018 Perşembe 11:12

Dr. Nevzat Doğan’ın yurt dışında olması nedeniyle İzmit Belediye Başkanlığına vekalet eden belediye meclis üyesi Ersin Alpaslan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuluyor.

27 Nisan tarihine kadar İzmit Belediye Başkan Vekili olarak görev yapacak olan Alpaslan’ı Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ile Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman da ziyaret ederek hayırlı olsun dediler. Ayaz’ın ziyaretinde Ak Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Recep Yıldız, başkan yardımcısı Ayfer Uğur, ilçe yöneticisi Ahmet Çelik, belediye meclis üyeleri İbrahim Elgin, Hüseyin Polattimur da yer aldılar. Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Başkan Vekili Ersin Alpaslan’a tablo hediye etti.. 
MİLLETVEKİLİ YAMAN
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın ziyaretinde de  meclis üyeleri Mehmet Çetin, İbrahim Elgin, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş da hazır bulundu.  Ayrı ayrı gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretlerinde ülkedeki son siyasi gelişmeler konuşularak karşılıklı görüş alış verişinde bulunulduğu öğrenildi.


Bu haber 3669 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşınma işi bayram sonrası

Taşınma işi bayram sonrası

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

.

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz modernleşen, yaşam kalitesi her geçen gün yükselen Başiskele'ye kalıcı eserler kazandırıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ