17 Ekim 2017 Salı 12:36
 
  • 3,658 TL

  • 4,306 TL

  • 152,53 TL

  • 107.342

Öncekiler Sonrakiler

BAŞSİAD'DAN BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

BAŞSİAD'dan bilgilendirme semineri
10 Ekim 2017 Salı 10:31

BAŞSİAD Kocaeli iş dünyası ilklerine devam ediyor....

Başarılı Sanayi ve İş Adamları Derneği, son yıllarda başta işçi – işveren uyuşmazlıkları olmak üzere tüm hukuki uyuşmazlıkların çözümünde kullanılması gittikçe yaygınlaşan Arabuluculuk hakkında bilgilendirme semineri düzenliyor.

11.10.2017 tarihinde Ramada Otel ‘de saat 18:00 ‘da başlayacak olan seminer Başsiad Yönetim Kurulu üyesi Arabulucu – Avukat Batuhan KANDEMİR tarafından sunulacak.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başsiad Yönetim Kurulu Başkanı Barış ARAT :
    “Başta işçi ve işveren arasındaki uyuşmazlıklar olmak üzere tüm hukuki uyuşmazlıklar için çok önemli bir yenilik olan arabuluculuk sistemi hakkında, STK kuruluşları arasında ilk bilgilendirme seminerini Başsiad olarak biz düzenliyoruz.
    Özellikle geçtiğimiz hafta içerisinde TBMM oturumunda kabul edilen İş Kanunu kapsamındaki yasa değişikliği ile Arabuluculuk sisteminin zorunlu hale gelmesi, iş dünyasının aktörleri olarak bizleri yakından ilgilendirmektedir.
    Bu bağlamda yıllardan beri kanayan bir yara olan işçi ve işverenler arasındaki uyuşmazlıkların çözümünde arabuluculuk sistemi hızlı, gizli, ekonomik ve dostane bir yöntem olup, artık taraflar mahkemeye başvurmak yerine doğrudan kendi aralarında her türlü sorununu çözüme kavuşturabileceklerdir.
    Başta üyelerimiz olmak üzere Kocaeli ‘deki tüm iş insanlarını bu önemli toplantıya bekliyoruz. Oldukça verimli olacağına inandığımız bu seminere katılmak isteyenler 0 262 349 5 349 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirler.”

Bu haber 355 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhuriyet Koşusu için başvurular sürüyor

Cumhuriyet Koşusu için başvurular sürüyor

.Başvuru süresi 27 Ekim Cuma günü sona erecek.

Acil kan aranıyor

Acil kan aranıyor

.

Acı haber peş peşe geldi

Acı haber peş peşe geldi

Zap'ta şehit sayısı yükseldi.

Türkiye'de bir ilk daha Kartepe'de

Türkiye'de bir ilk daha Kartepe'de

Kartepe’nin doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak ve doğa turizmini desteklemek amacıyla hazırlanan Dağ Altı Yürüyüş ve Bisiklet Yolu Projesi, aynı zamanda ekoturizm alanı ilan edilen bir proje olma özelliğini de taşıyan ilk yer.

İMO’da Bilirkişilik Temel Eğitimleri Başlıyor

İMO’da Bilirkişilik Temel Eğitimleri Başlıyor

Kocaeli’de Bilirkişi Temel Eğitimleri’ne yetkili kurum olarak ev sahipliği yapacak olan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi birinci dönem eğitimlerini 26-27-28-29 Ekim 2017 tarihlerinde yapacak.

SEDAŞ' tan önemli duyuru

SEDAŞ' tan önemli duyuru

SEDAŞ “2013 Mart Ayı Sonrası” Geçiş DönemindeSayacını, Kendi Satın Alıp Kullananlara ( SEDAŞ Kayıtlarında Müşteri Mülkiyetinde Görünen Sayaçların) Bedelini Ödeyecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ