22 Ocak 2018 Pazartesi 09:12
 
  • 3,827 TL

  • 4,679 TL

  • 162,94 TL

  • 115.147

Öncekiler Sonrakiler

BAYRAMLAŞMAYA KALABALIK ŞEKİLDE KATILACAĞIZ

Bayramlaşmaya kalabalık şekilde katılacağız
25 Ağustos 2017 Cuma 10:15

Kurban Bayramı Kent Bayramlaşması’na davet edilen Serhat Duyar, bayramlaşma törenine kalabalık bir grupla katılacaklarını ifade etti.

Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kayabay, Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Serhat Duyar'ı makamında ziyaret ederek bayramın ikinci günü gerçekleşecek olan kent bayramlaşmasına davet etti. Ziyarette BBP’li yöneticiler Kadir Engin, avukat Fatih Aktulun ve Müge Uçar da hazır bulundu. BBP’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden Uyar, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz diyerek Duyar’a bayramlaşma davetiyesini de sundu. Günümüzde her zamankinden daha fazla birlik, beraberlik, kardeşlik ve kucaklaşmaya ihtiyaç duyulduğunu dile getiren Serhat Duyar, “Bayramların buna vesile olmasını temenni ediyorum. Biz de Büyük Birlik Partisi camiası olarak Kent Bayramlaşması’na kalabalık bir şekilde iştirak edeceğiz” dedi.

Bu haber 953 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

KO-MEK, Köseköy Kurs Merkezinde açmış olduğu Pastacı Çırağı Kursu ile bu sektöre yeni yüzler yetiştirmeye başladı.

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Büyükşehir Belediyesi soğuk havaların gelmesiyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için Kocaeli genelindeki hayvansever STK’lara, kedi ve köpek maması dağıtıyor.

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ Elektrik dağıtım şebekelerinde kapasite artışı ve yenileme faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti için 2018 yılı yatırım çalışmalarını başlattı.

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

24 Ocak 1993 yılında Ankara'da bombalı bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Gazeteci-Yazar ve Hukukçu Uğur Mumcu için her yıl olduğu gibi bu yıl da Kocaeli'de anma etkinliğini düzenlenecek.

Kaya, yeniden seçildi

Kaya, yeniden seçildi

Şoförler Odasında Kemal Kaya başkan seçildi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET