21 Kasım 2017 Salı 16:42
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

BAYRAMLAŞMAYA KALABALIK ŞEKİLDE KATILACAĞIZ

Bayramlaşmaya kalabalık şekilde katılacağız
25 Ağustos 2017 Cuma 10:15

Kurban Bayramı Kent Bayramlaşması’na davet edilen Serhat Duyar, bayramlaşma törenine kalabalık bir grupla katılacaklarını ifade etti.

Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kayabay, Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Serhat Duyar'ı makamında ziyaret ederek bayramın ikinci günü gerçekleşecek olan kent bayramlaşmasına davet etti. Ziyarette BBP’li yöneticiler Kadir Engin, avukat Fatih Aktulun ve Müge Uçar da hazır bulundu. BBP’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden Uyar, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz diyerek Duyar’a bayramlaşma davetiyesini de sundu. Günümüzde her zamankinden daha fazla birlik, beraberlik, kardeşlik ve kucaklaşmaya ihtiyaç duyulduğunu dile getiren Serhat Duyar, “Bayramların buna vesile olmasını temenni ediyorum. Biz de Büyük Birlik Partisi camiası olarak Kent Bayramlaşması’na kalabalık bir şekilde iştirak edeceğiz” dedi.

Bu haber 932 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET