25 Mart 2018 Pazar 06:18
 
  • 3,984 TL

  • 4,923 TL

  • 171,86 TL

  • 116.603

Öncekiler Sonrakiler

BBP KOCAELİ TEŞKİLATIN GÖZ BEBEĞİ

BBP Kocaeli teşkilatın göz bebeği
23 Haziran 2017 Cuma 12:05

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetimini ziyaret eden BBP Genel Merkez yöneticileri, Kocaeli’nin teşkilatın gözbebeği olduğunu dile getirerek, çalışmalarını tebrik ve takdir ettiklerini ifade etti

8 kişilik heyet geldi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Merkez yöneticileri, geçtiğimiz akşam BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yöneticilerini ziyaret etti. Ziyarete BBP Genel Başkan Yardımcıları Bayram Karacan ve Ahmet Yelis, Disiplin Kurulu Üyesi Hayati Örencik, MKYK Üyeleri Muhittin Açıcı, Hasan Tahsin Bayraker, İmdat Köseoğlu, Bayram Bilgin ve İmdat Köseoğlu katıldı. Yöneticileri İl Başkanı Serhat Duyar, yöneticiler Yakup Üstün, Kadir Engin, Baran Aslan, Tekin Orhan, Haktan Karaman, Niyazi Çakır, Ali Rıza Ayman, Murat Aydın, İsmail Aydın, Kadir Cevrim, Fatih Aktulun, Okan Aktepe ve Kocaeli Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Dayanışma Vakfı Başkanı Fatih Gedik katıldı.


Duyar’dan bayrama vurgu

Toplantıya il teşkilatı olarak yaptıkları çalışmaları anlatarak başlayan Duyar, bayram öncesi Kocaeli yerel basınını ziyaret ederek bayramlaşacaklarını ifade etti. Arife günü Bağçeşme Şehitliği’ne giderek vatan için hayatlarını feda eden şehitleri ziyaret edeceklerini aktaran Serhat Duyar, “Bayramlar birlik, beraberlik ve kucaklaşmayı beraberinde getirir. Bu bizim köklerimizde olan bir gelenektir. Biz de bayramın birinci günü saat 13.00’de il binamızda dava arkadaşlarımız ve partililerimizle bayramlaşarak bu geleneği sürdüreceğiz. Ardından da Kent Bayramlaşması’na katılacağız” ifadelerine yer verdi.


Kocaeli’yi tebrik ediyoruz

Kocaeli’yi çok yakından takip ettiklerini ifade eden Bayram Karacan ise “Yaptığınız çalışmaları tebrik ve takdir ediyoruz. Projeleriniz bizleri de heyecanlandırıyor. Kocaeli’yi yakından takip ediyoruz.  İnanıyoruz ki sizler il kongrenizi kuvvetli bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Ardından da yapılacak olan genel kurul da yine Kocaeli’ni kuvvetli bir şekilde Ankara’da temsil edeceğinize inanıyorum” şeklinde konuştu. Karacan, ardından da teşkilat ve genel merkez çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Yarınlar BBP’nin olacak
Toplantının son bölümünde söz alan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis ise, “Bugün dünya ve Türkiye önümüzdeki yüzyılın aklını arıyor. Büyük Birlik Partisi olarak biz şuna inanıyoruz. 90’lı yılların başında da ifade ettiğimiz gibi, o günkü temel parametreler, temel ilkeler bugünde hala geçerlidir. Türkiye’nin çimentosu, yarınlara söyleyecek sözü olan partisi ve hareketi Büyük Birlik hareketidir. Büyük Birlik Partisidir” dedi.  Yelis, Kocaeli il teşkilatına da yaptığı çalışmalar nedeni ile teşekkür ederek aynı çizgiyi bozmadan çalışmalarına devam etmelerini istedi.
Bu haber 1325 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları 106 yaşında

Türk Ocakları 106 yaşında

.

İZMİT’TE ZEYTİN DALI HATIRA ORMANI

İZMİT’TE ZEYTİN DALI HATIRA ORMANI

.

Hafif ticari araç tıra çarptı: 1’i ağır 3 yaralı

Hafif ticari araç tıra çarptı: 1’i ağır 3 yaralı

Derince D-100 karayolu tünel girişinde hafif ticari aracın tıra arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 3 kişi yaralandı.

Kazı çalışmalarında tarihi mezar bulundu

Kazı çalışmalarında tarihi mezar bulundu

İzmit 28 Haziran Mahallesinde yapılmakta olan inşaat çalışmaları sırasında rastlanan tarihi bir yapı içinden iki insana ait olduğu tahmin edilen kemik parçaları bulundu.

Halcilerde karpuzlu kongre

Halcilerde karpuzlu kongre

.

Bahane üretip çalışanı cezalandırmak hangi anlayışın ürünü

Bahane üretip çalışanı cezalandırmak hangi anlayışın ürünü

Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Şube Başkan Yardımcısı Umut Birol ve mağdur Röntgen Teknisyeni M. Tarkan Adığüzel ile birlikte basın açıklaması yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ