17 Ekim 2017 Salı 12:44
 
  • 3,658 TL

  • 4,306 TL

  • 152,53 TL

  • 107.342

Öncekiler Sonrakiler

BEKİRDERE'YE PARK

Bekirdere'ye park
28 Eylül 2017 Perşembe 11:09

İzmit Belediyesi’nin mahallerdeki park seferberliği devam ediyor.

Şimdiye kadar  250’den fazla yeni park yapan İzmit Belediyesi’nce Bekirdere’de de yeni bir park yapımına başlandı. Yetkililerin verdiği bilgiye göre, Bekirdere M. Çağlar Sokak ile Çakmak Sokak arasındaki alana yapımına başlanan park, Ekim sonuna kadar tamamlanacak. Daha önceden seyir terası yapılan yerin alt tarafına yapılmakta olan parkın bulunduğu alanda eğitim fazla olduğu için ilk etapta yaklaşık 3 metre yüksekliğinde perde duvar yapıldığını söyleyen Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri “ perde duvar ve sert zemin çalışmaları bittikten sonra alana çocuk oyun grubu ve oturma alanlarının montajı yapılacak” dediler.

 

PARKLARDA BAKIM

 

Bu arada Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin mahallerdeki park ve yeşil alanlardaki bakım onarım çalışması da devam ediyor.  İlgililer, parklarda, yeşil alanlarda ve mesire yerlerinde mevsim şartları ve  kullanım sonucu hasarlı hale gelen yerlerin zaman geçirilmeden bakım onarımı yapılıyor. Park ve yeşil alanlardaki bakım onarım çalışmasının ardından ekiplerimizce genel temizlik yapılarak halkımızın kullanımına sunulmaktadır” şeklinde konuştular.
Bu haber 278 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhuriyet Koşusu için başvurular sürüyor

Cumhuriyet Koşusu için başvurular sürüyor

.Başvuru süresi 27 Ekim Cuma günü sona erecek.

Acil kan aranıyor

Acil kan aranıyor

.

Acı haber peş peşe geldi

Acı haber peş peşe geldi

Zap'ta şehit sayısı yükseldi.

Türkiye'de bir ilk daha Kartepe'de

Türkiye'de bir ilk daha Kartepe'de

Kartepe’nin doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak ve doğa turizmini desteklemek amacıyla hazırlanan Dağ Altı Yürüyüş ve Bisiklet Yolu Projesi, aynı zamanda ekoturizm alanı ilan edilen bir proje olma özelliğini de taşıyan ilk yer.

İMO’da Bilirkişilik Temel Eğitimleri Başlıyor

İMO’da Bilirkişilik Temel Eğitimleri Başlıyor

Kocaeli’de Bilirkişi Temel Eğitimleri’ne yetkili kurum olarak ev sahipliği yapacak olan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi birinci dönem eğitimlerini 26-27-28-29 Ekim 2017 tarihlerinde yapacak.

SEDAŞ' tan önemli duyuru

SEDAŞ' tan önemli duyuru

SEDAŞ “2013 Mart Ayı Sonrası” Geçiş DönemindeSayacını, Kendi Satın Alıp Kullananlara ( SEDAŞ Kayıtlarında Müşteri Mülkiyetinde Görünen Sayaçların) Bedelini Ödeyecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ