21 Kasım 2017 Salı 16:47
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

BELEDİYE KENDİ HAVUZUNA DÜŞTÜ!

BELEDİYE KENDİ HAVUZUNA DÜŞTÜ!
30 Ağustos 2017 Çarşamba 16:00

.

İzmit Belediyesi tarafından yaptırılan Kültür Tepesi 2.Etap'ta bulunan atık inşaat malzemelerini almak üzere park alanına giren kamyon, süs havuzunun üzerinden geçince zeminin çökmesi sonucu havuzun içine düştü.


İzmit Belediyesi tarafından yaptırılan ve geçtiğimiz ay hizmete açılan Kültür Tepesi 2.Etap alanındaki inşaat atıklarını almak üzere içeri giren N.E. idaresindeki 34 RB 4424 plakalı İzmit Belediyesine ait kamyon, süs havuzunun üzerinden geçince zeminin çökmesi sonucu havuzun içine düştü. Meydana gelen kazayı şans eseri sürücü yara almadan atlattı. Kamyonun çekici ile olay yerinden kaldırılması bekleniyor.
Bu haber 1944 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET