27 Mayıs 2018 Pazar 16:57
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

BELEDİYEDEN TAKSİT UYARISI

BELEDİYEDEN TAKSİT UYARISI
22 Ocak 2018 Pazartesi 11:00

HAKKINIZ YANMASIN

Belediyenin Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi’nden yapılan uyarıda, 7020 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile ilgili kanunun 6. taksit ödemesinin 31 Ocak Çarşamba günü sona ereceği hatırlatıldı.

 

HAKKINIZ YANMASIN

 

Belediye yetkilileri kanuna göre, ödenmesi gereken taksitlerin iki taksitinin süresinde ve tam ödenmesi koşuluyla, kalan taksitlerden bir takvim yılında iki veya daha az taksitin süresinde  ödenmemesi veya eksik ödenmesi halinde, ödenmeyen veya eksik ödenen taksit tutarlarının en geç son taksiti izleyen ayın sonuna kadar, gecikme zammı oranında hesaplanacak geç ödeme zammı ile birlikte ödenerek kanun hükümlerinden yararlanılmaya devam edileceğini söylediler. Vatandaşların vergi borcu yapılandırmasının 6. taksit ödemelerini İzmit Belediyesi Gelir Birimine, Kaymakamlık, Alikahya, Kuruçeşme, Akmeşe ile Bekirdere Üçyol’daki Mevlana Kültür Merkezindeki belediye veznelerine ödeyebilecekleri de hatırlatıldı.

Mükellefler vergi borçlarını ayrıca Ziraat Bankası Kocaeli Merkez Şubesi TR89 0001 0001 6336 6765 165 001 IBAN nolu hesaba, 111297 nolu posta çeki hesabına ve belediyenin resmi internet sitesi www.izmit.bel.tr adresine girerek kredi kartıyla da ödeyebiliyorlar.
Bu haber 829 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Yahyakaptan Mahallesi’nin enerjisi toplu yapı yönetim talebi üzerine kesildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET