21 Şubat 2019 Perşembe 18:20
 
  • 5,327 TL

  • 6,056 TL

  • 228,04 TL

  • 102.348

Öncekiler Sonrakiler

BİLECİK VALİSİ BÜYÜKAKIN, İMO KOCAELİ’Yİ AĞIRLADI

Bilecik Valisi Büyükakın, İMO Kocaeli’yi ağırladı
05 Eylül 2018 Çarşamba 22:11

.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi 21 Haziran 2017 tarihinde Bilecik Valisi olarak atanan Doç. Dr. Tahir Büyükakın'ı makamında ziyaret etti. Görevinde bir kez daha Büyükakın'a başarılar dilediler.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube heyetini Bilecik’te görmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Vali Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Bilecik'te görev yapmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi. Vali Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Uzun yıllar görev yaptığım Kocaeli’den ilimize gelerek bizleri ziyaret eden ve misafirimiz olan çokdeğerli İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga bey ve yönetim kurulu üyelerine Bilecik’e hoş geldiniz diyorum. Değerli konuklarımızı Bilecik’te görmekten, onları Bilecik’te ağırlamaktan büyük bir mutluluk vememnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Kocaeli’de kendileriyle çok yakın çalıştık. Güzel hizmetlerin yapılmasına vesile olduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyor ve benimde çok sevdiğim ve özlediğim İzmit’in sembolü olan anlamlı hediyeleri pişmaniye için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret,  Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve Yönetim Kurulu Üyeleri arasında yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.


ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİ DE UNUTULMADI

Osmanlı Devleti'nin manevi kurucusu Şeyh Edebali'nin defnedildiği türbeyi de ziyaret eden İMO heyeti, 36 Osmanlı Devleti padişahının, dedeleri Şeyh Edebali Hazretleri'nin huzurunda buluştuğu ve Osmanlı  Padişahlarının hayatının görsel ve işitsel teknolojilerle anlatıldığı 200 metrelik Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi projesini de gezdi.Bu haber 581 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ