19 Şubat 2018 Pazartesi 00:48
 
  • 3,748 TL

  • 4,650 TL

  • 162,51 TL

  • 116.511

Öncekiler Sonrakiler

BİLEĞİNE GÜVENEN GELSİN

Bileğine güvenen gelsin
07 Ekim 2017 Cumartesi 13:18

.

Gebze Kandıralılar Derneği’nin ilki 2005 yılında beri düzenlediği  tavla turnuvası 22 Ekim Pazar günü tekrarlanacak. Eleme usulü gerçekleşecek turnuvada ilk tur maçları 12.30’daki kura çekiminin hemen ardından başlayacak. Tek günlük turnuvada bu yılın şampiyonunun yine akşam saatlerinde belli olması bekleniyor. Hemen bir hafta sonra kutlanacak Cumhuriyet Bayramı’na atfen bu yıl ki turnuva da, “Gebze Kandıralılar Derneği Tavla Turnuvası Cumhuriyet Kupası” adı altında oynanacak.Gebze Kandıralılar Derneği Başkanı Sedat Durmuşgeçen yılki turnuvaya Cumhuriyet Kupası adını verdiklerini, bu tanımlamanın büyük ilgi ve teveccüh gördüğünü belirtti. Durmuş turnuvayı 29 Ekim’den bir hafta önce düzenlemelerinin ise bayramın kutlanacağı gün yaşanacak program yoğunluğundan olduğunu kaydetti.


CİNSİYET AYIRIMI YOK
Kadın oyunculara da turnuva açık olacak. Kuralar ile belirlenen oyuncu eşleşmelerinde cinsiyet ayrımı olmayacak.
 
KATILIM BEDELİ 30 TL
Turnuvaya katılım ücreti 30 TL olacak ve derneğe bağış olarak, makbuzla kabul edilecek. Bedel turnuva günü de ödenebilecek. Turnuva boyunca tüm katılımcılara ve konuklara çay ve simit ikramında bulunulacak.
 
ŞAMPİYONA KUPA+HİNDİ
 
Turnuvada şampiyona kupa, Kandıra Hindisi ve belge,
İkinciye tavla ve sertifika

Üç ve dördüncüye sertifika verilecek. DİĞER KURALLAR
Turnuvada her tur tek maç, eleme usulü oynanacak. Her maç 7 sayı üzerinden oynanacak.  Zarlar fincan ile atılacak ancak maçlarda rakiplerin kendi arasında anlaşması durumunda elle zar atımına izin verilecek. Oyunlar esnasında her tür itiraz dernek yönetimine yapılacak. Yönetimin veya hakem olarak belirlediği isimlerin herhangi bir hamleye, hamle biçimine yönelik itirazlarda vereceği karar, iki oyuncu için de bağlayıcı olacak.

Bu haber 796 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ