24 Mart 2018 Cumartesi 22:55
 
  • 3,984 TL

  • 4,923 TL

  • 171,86 TL

  • 116.603

Öncekiler Sonrakiler

BİR BABAYİĞİT ARANIYOR!

Bir babayiğit aranıyor!
15 Ekim 2017 Pazar 16:16

.

Siyasi iktidarın hiç sevmediği mahalle olarak bilinen Yahya Kaptan kaderini yaşamaya devam ediyor. Tramvay çalışmaları nedeni ile mahallenin altını üstüne getiren Belediye, yeşil alanlara araç park edenleri ısrarla görmezden gelmeye devam ediyor.


TOPU HEP BİRBİRLERİNE ATIYORLAR


Son aylarda mantar gibi çoğalan Kafe türü işletmelerin yeni adresi ARASTA PARK AVM olmaya başladı. Hafta içi semt pazarının kurulu olduğu alanı otopark olarak kullanan ARASTA PARK AVM'ye pazar günü gelen müşterilerinin araçlarının park alanları yeşil alanlar olmaya başladı.  Belediye ye yapılan tüm ihbarlara rağmen nedendir bilinmez bu araçlara ne ceza yazılıyor ne de araçlar yeşil alanlardan çekiliyor. Haliyle de vatandaş merak edip soruyor. 'HESAP SORACAK YOK MU BİR BABAYİĞİT'Bu haber 2016 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hafif ticari araç tıra çarptı: 1’i ağır 3 yaralı

Hafif ticari araç tıra çarptı: 1’i ağır 3 yaralı

Derince D-100 karayolu tünel girişinde hafif ticari aracın tıra arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 3 kişi yaralandı.

Kazı çalışmalarında tarihi mezar bulundu

Kazı çalışmalarında tarihi mezar bulundu

İzmit 28 Haziran Mahallesinde yapılmakta olan inşaat çalışmaları sırasında rastlanan tarihi bir yapı içinden iki insana ait olduğu tahmin edilen kemik parçaları bulundu.

Bahane üretip çalışanı cezalandırmak hangi anlayışın ürünü

Bahane üretip çalışanı cezalandırmak hangi anlayışın ürünü

Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Şube Başkan Yardımcısı Umut Birol ve mağdur Röntgen Teknisyeni M. Tarkan Adığüzel ile birlikte basın açıklaması yaptı.

Kocaeli’nin yemek kültürü gün yüzüne çıktı

Kocaeli’nin yemek kültürü gün yüzüne çıktı

‘Bilge Şehir Kocaeli Yemekleri’ kitabı, içindeki yemeklerin sergilendiği programla tanıtıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ