Öncekiler Sonrakiler

BİSİKLET DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

Bisiklet dağıtımı devam ediyor
09 Nisan 2018 Pazartesi 15:00

İzmit Belediyesi’nin bisiklet dağıtımları devam ediyor. Cephanelik Spor Tesislerinde düzenlenen törenle 9 okuldan 1000 öğrenciye daha bisiklet teslim edildi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ev sahipliğindeki bisiklet dağıtım törenine İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Recep Yıldız, KASFK Başkanı Murat Aydın,  İzmit Belediyesi meclis üyeleri, AK Parti İzmit İlçe Başkan yardımcıları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

EĞITİM PROJELERİ BİZİ HEYECANLANDIRIYOR

 

Programın açılışında konuşan Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Muhammet Kocakaya, “İzmit Belediyesi’nin eğitim alanında yaptığı çalışmalar bizi her zaman heyecanlandırmıştır. Öğretmenler odası, konferans salonları, okullara basket potası projesi, çocuk hakları okulu ve Okul Hizmet Masası gibi daha bir çok projesi Türkiye’ye örnek olmaktadır” dedi.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen  “ Türkiye’ye model olan bu proje için İzmit Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuşurken   Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar da “Başkanımız her zaman sporun ve sporcunun yanında oldu. Yapılan bu çalışma için İzmit Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da bisiklet dağıtım törenin de yaptığı konuşmada “ eğitim ve spor dostuyuz. Hep birlikte Kocaeli’yi İzmit’i bir model haline getiriyoruz. Kocaeli’nde 70 bin bisiklet dağıttık. Bu yıl da 12.500 bisiklet dağıtıyoruz. Bisikletin çok yönlü faydası var. Her eve bir bisiklet girsin istedik. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi. Başkan Doğan ve İzmit Kaymakamı, statta bisikletle  tur da att.
Bu haber 459 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ