17 Aralık 2018 Pazartesi 09:25
 
  • 5,378 TL

  • 6,084 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

BİZ ÜVEY EVLAT MIYIZ?

Biz üvey evlat mıyız?
02 Aralık 2017 Cumartesi 16:00

.

Kocaeli Yenişehir mahallesi, Güldeste Sokak sakinleri sokaklarının temizlenmemesinden dolayı İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'dan şikayetçi.

Yenişehir Mahallesi'nde bulunan Güldeste Sokak sakinleri sokaklarının temizlenmediği ve belediyenin, ilgisizliğinden mağdur olduklarını  iddia ettiler.

Sokak sakinlerinden olan Fatma Cengiz, temizlik görevlilerinin yeterli temizlik yapmadığını belirterek sokaklarının pislikten geçilmediğini öne sürdü. Cengiz ‘Bu durumu defalarca dile getirdik, yetkililere durumu bildirdik ama kimsenin ilgilendiği yok.Mahalle muhtarı da bu sorunu belediyeye iletti ama hala bir gelişme yok’ dedi.


 

 Uzayan otlar sokak için tehdit


Mahallede bulunan boş arazideki otların temizlenmediği için sürekli buralarda alkol alındığını belirten Fatma Cengiz ‘çocuklarımızı sokağa çıkartmaya korkuyoruz’ dedi. Cengiz ayrıca “geçtiğimiz gün yağan  sağanak yağmur sırasında sokakta bulunan logar taştı. Belediyeyi arayarak vidanjör talep ettim. Uzun süre beklememize rağmen gelen olmayınca dört arkadaşımızla beraber kendimiz temizlemek zorunda kaldık.Başkan Doğan’ın kardeşinin bulunduğu sokak tertemiz


Mahalle sakinleri, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğanın kardeşinin oturduğu bir alt sokakta ki Alev Sokağın her gün temizlendiğini, temizlik görevlilerinin bu sokağa özenle temizlediğini belirterek kendilerine üvey evlat muamelesi yapılmasına tepki gösterdi.Bizde insanız


İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a seslenen Fatma Cengiz, ‘Kardeşinin oturduğu sokağa gösterdiğin ilgiyi bizden neden esirgiyorsun.  Bizde insanız, Burada oturan onlarca aile var, sokağımızın temizliği düzgün bir şekilde yapılsın. Bizi pislik içinde yaşamaya mecbur bırakmayın’ dedi.

 

Bu haber 1180 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ