18 Ekim 2018 Perşembe 13:34
 
  • 5,560 TL

  • 6,415 TL

  • 218,12 TL

  • 98.908

Öncekiler Sonrakiler

BİZBİZE DOĞA GEZGİNLERİ NÜZHETİYE ŞELALESİNE GİTTİ

Bizbize Doğa Gezginleri Nüzhetiye Şelalesine Gitti
23 Eylül 2018 Pazar 22:12

.

Geçtiğimiz Mart ayında kurulan ve sosyal paylaşım ortamında yaklaşık 1000 tane üyesi bulunan Bizbize Doğa Gezginleri gurubu, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek Ketenciler köyü etrafında çöp topladı.
Geçtiğimiz hafta gerçekleşen bu sosyal sorumluluk projesinin ardından gurup üyeleri Nüzhetiye Şelalesine gezi düzenledi.

Geziye grup üyelerinden Ziraat Mühendisi Sevda Kuş, Öğretmen Serpil Kuş, Öğretmen Ali Kılıç, Muhasebeci Sevgi Aktaş, Yapı Teknik Ressamı Serenay Hunca, Smmm Figen Çelik, Sınıf Öğretmeni Sidal Akkol, Sınıf Öğretmeni Turgay Çapa, Makina Mühendisi Gökçen Akar, Beşüzzi Pasta Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Hayırlı ile Tekaut Orhan Soylu ve Emekli Şükran Gökçe katıldı.


Sabahın erken saatlerinde başlayan grup, zorlu parkurları aşarak Nüzhetiye Şelalesine vardı. Şelalenin ardından ufak molalar eşliğinde grup geriye döndü
Bu haber 402 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

.

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Kocaeli Ticaret Odası tarafından düzenlenen ‘Finansal Kriz Yönetimi Semineri’nde konuşan Prof. Dr. Sami Karacan, konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar olduğunu söyledi

Ara Güler hayatını kaybetti

Ara Güler hayatını kaybetti

.

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET