23 Nisan 2018 Pazartesi 05:04
 
  • 4,071 TL

  • 5,000 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

BİZİMTEPE AYDOS TESLİM İÇİN HAZIRLANIYOR

Bizimtepe Aydos Teslim İçin Hazırlanıyor
15 Mart 2018 Perşembe 12:10

.

Türkiye'nin iki devi Halk GYO ve Vakıf GYO İstanbul Sancaktepe bölgesinde Aydos Ormanlarının yanı başında dev bir projeye imza atmak için güç birliğine gitti. Haldız İnşaat tarafından inşa edilen proje toplamda 1037 adet konuttan oluyor.

Halk HYO ve Vakıf GYO ortaklığında hayata geçirilen Bizimtepe Aydos 16’şar katlı 17 bloktan oluşmakta. İstanbul'un en temiz orman havasına sahip Aydos Ormanlarına komşu projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Toplam 227.936 m2 inşaat alanının bulunduğu projede ayrıca ticaret merkezi, sosyal tesis ve  cami de yer alıyor. Bizimtepe Aydos İstanbul’daki genel inşaat alanı ve arsa dengesine bakıldığında, ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça yaşayabilecekleri, ortalamaların çok üstünde, yaklaşık % 90 oranında peyzaj alanı olan bir yaşam projesi.

600 milyon TL’nin üzerinde bir değere sahip proje, İstanbul Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Haldız İnşaat tarafından inşa edilen projenin Mayıs ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Teslim öncesi açıklama yapan Haldız İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Haldız “Örnek bir iş birliği ile hayata geçirilen Bizimtepe Aydos Türkiye’nin depreme dayanıklı konut ihtiyacını karşılamaya yönelik önemli bir adımdı. Vakıf GYO ve Halk GYO’nun bu başarılı birlikteliği sürdürmesini ve benzeri birçok projeye imza atmasını temenni ediyorum. Böyle güçlü ortaklarla çalışmak Haldız İnşaat için son derece değerli. Mayıs ayında teslim edilecek proje için Haldız İnşaat olarak son dokunuşları yapıyoruz. İnşaat kalitesi ile son derece güvenli ve konforlu böylesi önemli bir projeye imza atmaktan ayrıca gurur duyuyoruz ” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 361 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

YSK, seçim çevreleri ve çıkaracağı milletvekili sayısının tespitinde, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden alınan 2017 nüfus bilgilerini kullanacak.

İşte o sürecin detayları

İşte o sürecin detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken genel seçim tarihini açıklamasından sonra akıllara ilk gelen soru, seçim takviminin nasıl işleyeceği oldu. Seçim Kanunu'ndaki düzenlemeler sürerken, önceki yıllarda uygulanan takvimin 24 Haziran2018 Pazar günü yapılacak seçimde de temel alınacağı anlaşılıyor. O tarihte Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri birlikte yapılacak. İşte o sürecin detayları.

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

.

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

.

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

23 Nisan Çocuk Festivali’nin bu yılki teması spor ve çocuk oyunları oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ