21 Temmuz 2018 Cumartesi 18:49
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

BİZİMTEPE AYDOS TESLİM İÇİN HAZIRLANIYOR

Bizimtepe Aydos Teslim İçin Hazırlanıyor
15 Mart 2018 Perşembe 12:10

.

Türkiye'nin iki devi Halk GYO ve Vakıf GYO İstanbul Sancaktepe bölgesinde Aydos Ormanlarının yanı başında dev bir projeye imza atmak için güç birliğine gitti. Haldız İnşaat tarafından inşa edilen proje toplamda 1037 adet konuttan oluyor.

Halk HYO ve Vakıf GYO ortaklığında hayata geçirilen Bizimtepe Aydos 16’şar katlı 17 bloktan oluşmakta. İstanbul'un en temiz orman havasına sahip Aydos Ormanlarına komşu projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Toplam 227.936 m2 inşaat alanının bulunduğu projede ayrıca ticaret merkezi, sosyal tesis ve  cami de yer alıyor. Bizimtepe Aydos İstanbul’daki genel inşaat alanı ve arsa dengesine bakıldığında, ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça yaşayabilecekleri, ortalamaların çok üstünde, yaklaşık % 90 oranında peyzaj alanı olan bir yaşam projesi.

600 milyon TL’nin üzerinde bir değere sahip proje, İstanbul Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Haldız İnşaat tarafından inşa edilen projenin Mayıs ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Teslim öncesi açıklama yapan Haldız İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Haldız “Örnek bir iş birliği ile hayata geçirilen Bizimtepe Aydos Türkiye’nin depreme dayanıklı konut ihtiyacını karşılamaya yönelik önemli bir adımdı. Vakıf GYO ve Halk GYO’nun bu başarılı birlikteliği sürdürmesini ve benzeri birçok projeye imza atmasını temenni ediyorum. Böyle güçlü ortaklarla çalışmak Haldız İnşaat için son derece değerli. Mayıs ayında teslim edilecek proje için Haldız İnşaat olarak son dokunuşları yapıyoruz. İnşaat kalitesi ile son derece güvenli ve konforlu böylesi önemli bir projeye imza atmaktan ayrıca gurur duyuyoruz ” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 535 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ