• 5,629 TL

  • 6,444 TL

  • 218,94 TL

  • 96.898

Öncekiler Sonrakiler

BU KADARINA DA PES ARTIK!

Bu kadarına da PES ARTIK!
24 Kasım 2017 Cuma 11:10

Kartepe Belediyesi yetkilileri kamu malına zarar verenlere duyarlı olmaya davet ederken, polis ile işbirliği içerisinde olduklarını belirttiler.

Kamu malına zarar verenler hakkında gereken cezai işlemin yapılacağını kaydettiler.   

Kartepe Belediyesi, ilçe genelinde projelerini uygulamaya devam ediyor. Yapılan kamu yatırımları vatandaşların hizmetine sunulurken, yatırımlara kişi veya kişiler tarafından verilen zararlar pes dedirtti. Özellikle Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan yatırımlara verilen zararlar görenlere bu kadarda olmaz dedirtiyor.

ZARAR BÜYÜK

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların hizmetine sunulan kamelyalara yazıların yazıldığı, parklarda bulunan çeşmelerin kırıldığı, korkulukların ezildiği, oyun gruplarının tahrip edildiği, oturma banklarının yerinden söküldüğü, çöp kutularının yerinden çıkarıldığını tespit ederek bununla ilgili gerekli tahkikatı başlattılar.

POLİS İLE İŞ BİRLİĞİ

Yetkililer, yatırımların devam ederken zarar verilen kamu yatırımları için yeninden tadilat yapıldığı, bundan dolayı da zaman ve maddi zararın oluştuğunu belirttiler. Kamu malına yönelik yapılan bu saldırıların engellenmesi için polis ve zabıta ile işbirliği içerisinde girdiklerini belirten belediye yetkililer; “Milletin malına zarar verenlerin adalet önünde mutlaka cezasını çekmesi gerekiyor” şeklinde konuştular.

ÜZÜLMEZ; BU VATANA İHANETTİR

Tahribat görüntülülerini değerlendiren Başkan Üzülmez; “Bu vatana ihanettir. İnsanlığa ve vicdana sığmaz. Nice öksüz, yetimin haklarına girmektir. Az yada çok milletin parasıdır, bu şekilde gasp edilemez. Bunu yapanların akıl sağlığı yerinde olmayan kişiler olmasını dilerim. Aklı başında bir insanın bunu yapması hıyanettir. Emniyet güçlerimizle işbirliği içerisinde suçluların tespit edilip, cezalandırılması için gerekeni yapacağız” dedi.