16 Ağustos 2018 Perşembe 11:27
 
  • 5,846 TL

  • 6,660 TL

  • 224,85 TL

  • 89.579

Öncekiler Sonrakiler

BU MAHALLE ÜVEY EVLAT MI?

Bu mahalle üvey evlat mı?
18 Kasım 2017 Cumartesi 18:22

.

İzmit’in Yenişehir mahallesinin, Hacı Osman sokağında oturan çevre sakinleri, sokaklarında çöp konteynırlarının olmamasından ve mahallelerinin düzenli olarak  temizlenmemesinden şikayetçi.


Hacı Osman sokağı sakinleri başvurulara rağmen,belediye tarafından mahalleye çöp konteynırı konulmadığını dile getirdi. Mahalle sakinlerinden Çetin Kılıç, içinde bulundukları bu durumu İzmit Belediyesi  çözüm masasına ilettiklerini ama bir geri dönüş alamadıklarını söyledi.  Kılıç, Hacı Osman sokakta  çöp konteynerı olamadığı için çöplerin sokakta bulunan boş araziye bırakıldığını belirterek ‘ Bu durumdan mahalle sakinleri rahatsız. Boş araziye dökülen çöpler kötü görüntüye ve kokuya neden oluyor’ dedi.

 

“Sokaklar temizlenmiyor.”

Belediye görevlilerinin  sokaklarının temizliğine yeterli özeni göstermediklerini belirten mahalle sakinleri ‘Bu mahalle üvey evlat mı? diyerek İzmit Belediyesi yetkililerine tepki gösterdiler. 

Bu haber 956 defa okundu

DİĞER HABERLER

Son dakika… Bedelli askerlik yapacak öğrencilere müjde

Son dakika… Bedelli askerlik yapacak öğrencilere müjde

YÖK bedelli askerlik yapacak öğrencilerin idari izinli sayılacağını ve öğrencilere mazeret sınavı hakkı verileceğini duyurdu

Ortak mesaj yayımladılar

Ortak mesaj yayımladılar

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’uncu yıldönümü nedeniyle ortak mesaj yayımladı.

Geri sayım başladı

Geri sayım başladı

DGS 2018 sonuçları için geri sayım başladı, ÖSYM'den DGS sonuçları için gelecek haberler bekleniyor.

Kartepe bayrama hazır

Kartepe bayrama hazır

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Başiskele'de bayramlaşma ne zaman?

Başiskele'de bayramlaşma ne zaman?

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ