17 Şubat 2018 Cumartesi 22:43
 
  • 3,748 TL

  • 4,650 TL

  • 162,51 TL

  • 116.511

Öncekiler Sonrakiler

BULA BULA BU GECEYİ Mİ BULDUNUZ?

Bula bula bu geceyi mi buldunuz?
07 Ekim 2017 Cumartesi 10:24

.

Kocaeli'yi yönetenlerin ufukları dar, alkolle araları hep bozuk olunca açılacak her yeni alkollü mekanı nasıl engelleriz derdine düşüyorlar.


BU GECE Mİ AKLINIZA GELDİ?


İlimizde eğlence sektörünün önemli isimlerinden biri olan Maas Gastrapub’ın sahibi Hakan Çınar dün gece Jolly Joker’i Kocaelilerle buluşturdu. Koray Avcı ile start alacak olan Jolly Joker’i sanatçı sahnedeyken polis ekipleri bastı. Ve ruhsatsız olduğu gerekçesi ile mekan polis tarafından boşaltıldı. Hepimizin yasalar karşısında boynumuz  kıldan ince. Ancak bir kaç gündür İzmit caddelerinde, sokaklarında Koray Avcı konseri duyurularını görmezden gelip, sanatçının sahneye çıktığı saati bekleyen yetkililerin bu davranışının gerçekten izahı yok.
Bu haber 3072 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çimento mikseri ile bariyer arasına sıkıştı

 Çimento mikseri ile bariyer arasına sıkıştı

1 YARALI

SEDAŞ, İzmit mahalle muhtarları ile bir araya geldi

SEDAŞ, İzmit mahalle muhtarları ile bir araya geldi

.

Fotoğrafçılarda yeni başkan Ali Kılıç

Fotoğrafçılarda yeni başkan Ali Kılıç

Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2’inci Olağan Kongresi Birlik İş Hanında gerçekleştirildi. Mevcut Başkan İbrahim Şahin’in yeniden aday olmadığı kongrede tek aday olan Ali Kılıç odanın yeni başkanı oldu.

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulunda tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Osman Koçyiğit, oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3.dönemine girdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ