24 Haziran 2018 Pazar 14:06
 
  • 4,679 TL

  • 5,454 TL

  • 190,62 TL

  • 95.852

Öncekiler Sonrakiler

BÜYÜKŞEHİR NEDEN SUSKUN

Büyükşehir neden suskun
12 Mart 2018 Pazartesi 23:03

.

Kartepe Maşukiye yolu üzerinde bulunan Sanat Et isimli iş yerinde 160 kilo at eti ele geçirildi iddialarının bazı internet sitelerinde yayınlanması kentte bomba etkisi yarattı. Söz konusu iddialar üzerine işletmenin sahibi Nevzat Sanat, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı ve iddialar asılsız, mesnetsiz dedi.İŞTE O AÇIKLAMA

Değerli müşterilerimiz, bugün basında bahsi geçen haber sunuluş tarzından anlaşılacağı üzere mesnetsiz bir karalama kampanyasıdır. Haberi geçen ürün denetimi Sakarya İl Tarım Müdürlüğünün denetiminde Tusem Et Ve Et Ürünleri A.Ş. ye yapılmıştır. Kasap reyonumuzda ya da Restoranımızda asla at eti tespiti yapılmamıştır. Firmamız düzenli olarak il tarım müdürlüğü, il sağlık müdürlüğü tarafından denetlenmekte, numuneler alınmakta ve tüm bu analizlerden başarıyla geçmektedir. Sanat Et olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk, tutmaya devam edeceğiz. Bunu en iyi siz değerli müşterilerimiz görüyor, izliyorsunuz. Konuyla ilgili hukuki işlemleri Sanat Et olarak başlatmış bulunmaktayız.


ÇIKIN ADAM GİBİ AÇIKLAYIN, MİLLETİ İKİLEMDE BIRAKMAYIN


Yaşanan süreçte bir işletme ile ilgili oldukça korkunç iddiaların dayanağı Büyükşehir Zabıta ekipleri gösteriirken ne Sakarya nede Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yetkilileri iddialar hakkına en küçük bir açıklama yayınlamaması dikkatlerden kaçmadı.

Bu haber 1267 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ