20 Mart 2018 Salı 07:03
 
  • 3,942 TL

  • 4,868 TL

  • 166,40 TL

  • 115.450

Öncekiler Sonrakiler

BY EXPERT OTO EKSPERTİZ AÇILDI.

By Expert Oto Ekspertiz açıldı.
19 Ağustos 2017 Cumartesi 15:06

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy,de hizmete girdi.

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy, İstasyon Mahallesi Ankara caddesi No 117'de D-100 Karayolu Köseköy Işıklar mevkiinde kuruldu. Son sistem modern teknolojiye sahip ekipmalarıyla açılışını yapan Ak ve Şahin, özellikle ikinci el araç almayı düşünenlerin en büyük güvencesi By Expert’in olacağı belirtti.

 " By Expert Hayırlı Olsun"

Marmara Üniversitesi İllahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Türk Din Musikisi Bölümü Başkanı Prof.Dr.Ahmet Hakkı Turabi'nin duaları ile Kartepe Belediyesi Eski Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz ve Kocaeli Minübüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt "By Expert Oto Ekspertiz" kurdelasını birlikte "Hayırlı olsun" dilekleriyle kestiler. Oldukça kalabalık davetli topluluğunun hazır bulunduğu törende pilav-tavuk kavurma ,ayran ve tatlı ikramı yapıldı.

 Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve yine "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" özellikle ikinci el araç alacakların en büyük güvencesi olacağı belirtildi.

Bu haber 2841 defa okundu

DİĞER HABERLER

ABD'den çifte Afrin açıklaması

ABD'den çifte Afrin açıklaması

.

Sağlık Bakanlığı'ndan uyarı

Sağlık Bakanlığı'ndan  uyarı

.

Vali Halk gününde sorunları dinledi

Vali Halk gününde sorunları dinledi

Vali Hüseyin Aksoy Halk günü toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.

Emekli öğretmen 2. kişisel resim sergisini açtı

Emekli öğretmen 2. kişisel resim sergisini açtı

İzmitli emekli öğretmen Yıldız Uygur 2. kişisel resim sergisini açtı.

Volkan Yılmaz'ın acı günü

Volkan Yılmaz'ın acı günü

KOTO, Kocaeli Ticaret Odası Başkan yardımcısı Volkan Yılmaz'ın acı günü.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ