17 Ocak 2018 Çarşamba 16:20
 
  • 3,824 TL

  • 4,668 TL

  • 164,01 TL

  • 114.207

Öncekiler Sonrakiler

BY EXPERT OTO EKSPERTİZ AÇILDI.

By Expert Oto Ekspertiz açıldı.
19 Ağustos 2017 Cumartesi 15:06

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy,de hizmete girdi.

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy, İstasyon Mahallesi Ankara caddesi No 117'de D-100 Karayolu Köseköy Işıklar mevkiinde kuruldu. Son sistem modern teknolojiye sahip ekipmalarıyla açılışını yapan Ak ve Şahin, özellikle ikinci el araç almayı düşünenlerin en büyük güvencesi By Expert’in olacağı belirtti.

 " By Expert Hayırlı Olsun"

Marmara Üniversitesi İllahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Türk Din Musikisi Bölümü Başkanı Prof.Dr.Ahmet Hakkı Turabi'nin duaları ile Kartepe Belediyesi Eski Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz ve Kocaeli Minübüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt "By Expert Oto Ekspertiz" kurdelasını birlikte "Hayırlı olsun" dilekleriyle kestiler. Oldukça kalabalık davetli topluluğunun hazır bulunduğu törende pilav-tavuk kavurma ,ayran ve tatlı ikramı yapıldı.

 Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve yine "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" özellikle ikinci el araç alacakların en büyük güvencesi olacağı belirtildi.

Bu haber 2771 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kısa bir molayı hak ettiler...

Kısa bir molayı hak ettiler...

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Rehberlik Birimi Zümre Başkanı Psk. Mine Gençer, Rehberlik Birimi olarak öğrencilerimiz yoğun bir çalışma temposu sonrası kısa bir molayı hak ettiler

KOTO, Gaziantep’e gidiyor

KOTO, Gaziantep’e gidiyor

.

SP İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi

SP İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi

Saadet Partisi Kocaeli Kadın Kolları Ocak Ayı İl Divan toplantısı Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Başkan Ayaz'dan taksicilere sürpriz ziyaret

Başkan Ayaz'dan taksicilere sürpriz ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Atakan Taksi Durağını ziyaret ederek, taksicilerle sohbet etti.

42 Evler bölgesine yaya köprüsü geliyor

42 Evler bölgesine yaya köprüsü geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi D-100 üzerinde bir yaya köprüsü daha inşa edecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET