18 Temmuz 2018 Çarşamba 08:03
 
  • 4,804 TL

  • 5,597 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

BY EXPERT OTO EKSPERTİZ AÇILDI.

By Expert Oto Ekspertiz açıldı.
19 Ağustos 2017 Cumartesi 15:06

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy,de hizmete girdi.

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy, İstasyon Mahallesi Ankara caddesi No 117'de D-100 Karayolu Köseköy Işıklar mevkiinde kuruldu. Son sistem modern teknolojiye sahip ekipmalarıyla açılışını yapan Ak ve Şahin, özellikle ikinci el araç almayı düşünenlerin en büyük güvencesi By Expert’in olacağı belirtti.

 " By Expert Hayırlı Olsun"

Marmara Üniversitesi İllahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Türk Din Musikisi Bölümü Başkanı Prof.Dr.Ahmet Hakkı Turabi'nin duaları ile Kartepe Belediyesi Eski Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz ve Kocaeli Minübüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt "By Expert Oto Ekspertiz" kurdelasını birlikte "Hayırlı olsun" dilekleriyle kestiler. Oldukça kalabalık davetli topluluğunun hazır bulunduğu törende pilav-tavuk kavurma ,ayran ve tatlı ikramı yapıldı.

 Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve yine "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" özellikle ikinci el araç alacakların en büyük güvencesi olacağı belirtildi.

Bu haber 2971 defa okundu

DİĞER HABERLER

Herkesin bir planı var?

Herkesin bir planı var?

.

'Bedelli' fırsatçılığı

'Bedelli' fırsatçılığı

.

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ