24 Kasım 2017 Cuma 04:46
 
  • 3,925 TL

  • 4,651 TL

  • 162,95 TL

  • 105.026

Öncekiler Sonrakiler

BY EXPERT OTO EKSPERTİZ AÇILDI.

By Expert Oto Ekspertiz açıldı.
19 Ağustos 2017 Cumartesi 15:06

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy,de hizmete girdi.

Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı ile kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" Kartepe ilçesi Köseköy, İstasyon Mahallesi Ankara caddesi No 117'de D-100 Karayolu Köseköy Işıklar mevkiinde kuruldu. Son sistem modern teknolojiye sahip ekipmalarıyla açılışını yapan Ak ve Şahin, özellikle ikinci el araç almayı düşünenlerin en büyük güvencesi By Expert’in olacağı belirtti.

 " By Expert Hayırlı Olsun"

Marmara Üniversitesi İllahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Türk Din Musikisi Bölümü Başkanı Prof.Dr.Ahmet Hakkı Turabi'nin duaları ile Kartepe Belediyesi Eski Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz ve Kocaeli Minübüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt "By Expert Oto Ekspertiz" kurdelasını birlikte "Hayırlı olsun" dilekleriyle kestiler. Oldukça kalabalık davetli topluluğunun hazır bulunduğu törende pilav-tavuk kavurma ,ayran ve tatlı ikramı yapıldı.

 Kartepe ilçesinin genç girişimcilerinden Enes Ak ve yine "Şahintürk Oto"nun tecrübeli ustası Burhan Şahin ortaklığı kurulan "By Expert Oto Ekspertiz" özellikle ikinci el araç alacakların en büyük güvencesi olacağı belirtildi.

Bu haber 2696 defa okundu

DİĞER HABERLER

öğretmenler öğrencilerine; öğrenciler ise öğretmenlerine hasret kaldı

öğretmenler öğrencilerine; öğrenciler ise öğretmenlerine hasret kaldı

.

Gazeteciler!!!

Gazeteciler!!!

.

Derince Eğitim'de Klinik destek kadrosu güçlendi

Derince Eğitim'de Klinik destek kadrosu güçlendi

Derince Eğitim Araştırma Hizmet Kalitesini Artırıyor.

4 uzman hekim daha göreve başladı

4 uzman hekim daha göreve başladı

Derince Eğitim ve Araştırma Hekim Kadrosunu Genişletiyor.

İlk kez 112 yaşında doğum günü kutladı

İlk kez 112 yaşında doğum günü kutladı

'Alo Evlat Hattı' ekibi 112 yaşında ki Hanım Topal’ın doğum gününü unutmadı.

En hayırlı sergi İzmit'te

En hayırlı sergi İzmit'te

İzmit Belediyesi tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününü kapsamında Symbol AVM’de resim sergisi düzenlenecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET