26 Şubat 2020 Çarşamba 12:32

CAHİT ELGİNKAN'DA 14 ŞUBAT DÜNYA KİTAP DEĞİŞ TOKUŞ GÜNÜ

Cahit Elginkan'da 14 Şubat dünya kitap değiş tokuş günü
15 Şubat 2019 Cuma 11:29

.

14 Şubat Dünya Değiş Tokuş Günü sebebiyle Cahit Elginkan Anadolu Lisesinde etkinlik düzenlendi. İzmit Kaymakamı Sayın Ersin Emiroğlu ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Akmanşen in katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler.


Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Ayhan ERİN, Kitap okumanın ve kitap paylaşmanın önemine işaret ederken, etkinliğin düzenlenmesine emeği geçen başta İngilizce Öğretmeni Hande Kaynarcan Sarı ve Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Şule Kabasakal olmak üzere tüm öğretmenlere teşekkür etti.


İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Akmanşen konuşmasında ise, kitapların önemine okumanın güzelliğine vurgu yaparken, bu günde böyle bir etkinlik ve üstelik katılım tamamen öğrenciler ile. Sizlere teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum dedi.


İzmit Kaymakamı  Ersin Emiroğlu ise konuşmaya başlamadan öğrencilere sanki stadda takım destekler gibi oley oley oley diye tezahürat yapan öğrencilere 14 Şubat sevgililer günü diye adlandırılan bu günde okuduğunuz kitapları değiş tokuş ederek daha fazla okumaya verdiğiniz önem için ayrıcalıklı öğrencilersiniz. Her biriniz kendi öz evlatlarım gibi özel ve değerlisiniz. Sizlere çok teşekkür ederim böyle bir etkinlik harikadan daha öte, dedi.


Konuşmalardan sonra Kaymakam Ersin Emiroğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdür Ömer Akmanşen değiş tokuş yapıp kitaplar bırakarak birer kitap aldılar. Sonrasında öğrencileristedikleri kitapları alarak sınıflarına çıktılar.
Bu haber 948 defa okundu

DİĞER HABERLER

İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı alımı mülakat sonuçları açıklandı

İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı alımı mülakat sonuçları açıklandı

İzmit Belediyesi tarafından Sosyal Hizmet Uzmanlığı alımı için 14 Şubat 2020 Cuma günü yapılan sözlü mülakat sonuçları açıklandı

İZAYDAŞ, Körfez’den 1 yılda 380 ton çöp topladı

İZAYDAŞ, Körfez’den 1 yılda 380 ton çöp topladı

İZAYDAŞ, dört adet deniz yüzeyi temizleme teknesiyle İzmit Körfezi’nden bir yılda 380 ton çöp topladı.

Başkan Özlü: "Geleceği Gençler Tesis Edecek"

Başkan Özlü:

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, "Gençlerle Başbaşa" etkinliği kapsamında Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün K1 Köprülü Kavşağı’nda yapacağı çalışma nedeniyle geçici güzergah oluşturuldu.

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde görülen yunuslar denizde eşsiz bir görsel oluşturdu.

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ