29 Mayıs 2020 Cuma 03:06

CAHİT ELGİNKAN'DA 14 ŞUBAT DÜNYA KİTAP DEĞİŞ TOKUŞ GÜNÜ

Cahit Elginkan'da 14 Şubat dünya kitap değiş tokuş günü
15 Şubat 2019 Cuma 11:29

.

14 Şubat Dünya Değiş Tokuş Günü sebebiyle Cahit Elginkan Anadolu Lisesinde etkinlik düzenlendi. İzmit Kaymakamı Sayın Ersin Emiroğlu ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Akmanşen in katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler.


Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Ayhan ERİN, Kitap okumanın ve kitap paylaşmanın önemine işaret ederken, etkinliğin düzenlenmesine emeği geçen başta İngilizce Öğretmeni Hande Kaynarcan Sarı ve Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Şule Kabasakal olmak üzere tüm öğretmenlere teşekkür etti.


İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Akmanşen konuşmasında ise, kitapların önemine okumanın güzelliğine vurgu yaparken, bu günde böyle bir etkinlik ve üstelik katılım tamamen öğrenciler ile. Sizlere teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum dedi.


İzmit Kaymakamı  Ersin Emiroğlu ise konuşmaya başlamadan öğrencilere sanki stadda takım destekler gibi oley oley oley diye tezahürat yapan öğrencilere 14 Şubat sevgililer günü diye adlandırılan bu günde okuduğunuz kitapları değiş tokuş ederek daha fazla okumaya verdiğiniz önem için ayrıcalıklı öğrencilersiniz. Her biriniz kendi öz evlatlarım gibi özel ve değerlisiniz. Sizlere çok teşekkür ederim böyle bir etkinlik harikadan daha öte, dedi.


Konuşmalardan sonra Kaymakam Ersin Emiroğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdür Ömer Akmanşen değiş tokuş yapıp kitaplar bırakarak birer kitap aldılar. Sonrasında öğrencileristedikleri kitapları alarak sınıflarına çıktılar.
Bu haber 1119 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan açıkladı...

Erdoğan açıkladı...

Kafalar karıştı

Kim derdi ki

Kim derdi ki

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Şehirler arası seyahat kısıtlaması kaldırıldı

Büyükşehir’den Cuma Namazı için özel önlemler

Büyükşehir’den Cuma Namazı için özel önlemler

150 BİN TEK KULLANIMLIK SECCADE VE MASKE

Kocaeli'ye çocuk üniversitesi geliyor

Kocaeli'ye çocuk üniversitesi geliyor

BİL Holding/ Bil Koleji/Okullarına ait Bil Çocuk Üniversitesi Kocaeli’ne değer katmaya geliyor…

YKS'ye girecekler dikkat!

YKS'ye girecekler dikkat!

İlk sınav 30 Mayıs'ta

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ