21 Şubat 2019 Perşembe 11:49
 
  • 5,330 TL

  • 6,052 TL

  • 229,38 TL

  • 102.184

Öncekiler Sonrakiler

ÇENEDAĞ’DA YOLLAR ASFALTLANIYOR

Çenedağ’da Yollar Asfaltlanıyor
31 Temmuz 2018 Salı 12:38

Derince genelinde gerçekleştirilen alt ve üstyapı çalışmaları kapsamında Çenedağ Mahallesi’nde yer alan cadde ve sokaklarda asfaltlama işlemi devam ediyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince Belediyesi ve İSU işbirliği ile gerçekleştirilen alt ve üstyapı çalışmaları kapsamında ilçe genelinde 400 km’lik altyapı hattı ile 10 mahallede içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatları tamamen yenileniyor. Yaklaşık 200 milyon TL’lik yatırımın gerçekleştirildiği ilçede İSU tarafından altyapısı tamamlanan bölgeler asfaltlanarak pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuluyor. Bu kapsamda Çenedağ Mahallesi’nde yer alan cadde ve sokaklarda asfaltlama işlemi için yoğun bir mesai harcanıyor.

Üstyapı çalışmaları devam ediyor
Çenedağ Mahallesi’nde yer alan cadde ve sokaklarda ilk etapta gerekli sökümler yapılarak bölge pmt malzemesi serimi için uygun bir hale getiriliyor. Ekiplerin gerçekleştirdiği pmt serimi sonrasında yollar, asfaltlanarak tertemiz bir şekilde mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor. Mahallede gerçekleştirilen alt ve üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getiren bölge sakinleri ise yenilenen yollardan dolayı büyükşehir ve Derince belediyelerine teşekkür etti.

Bu haber 338 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ