17 Aralık 2018 Pazartesi 09:27
 
  • 5,378 TL

  • 6,084 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

CEPHANELİĞE FİDAN DİKTİLER

CEPHANELİĞE FİDAN DİKTİLER
13 Aralık 2017 Çarşamba 10:08

İzmit Belediyesi ile kısa adı ÇEVKOR olan Çevre Koruma Derneği ortaklaşa olarak fidan diktiler.

Cephanelik bölgesindeki fidan dikim törenine İzmit Belediye Başkan Dr. Nevzat Doğan, ÇEVKOR Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, Belediye Meclis Üyesi Ersin Alpaslan, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi, Kocaeli Tema Vakfı Temsilcisi Nermin Tol, İzmit Tema Vakfı Temsilcisi Sinem Uçan, muhtarlar, Ak Parti İlçe yöneticileri,  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi ve Ulubatlı Hasan Ortaokulu öğrencileri katıldı.

 

2 FİDAN DİKİLDİ

 
2 bin adet sedir çamının dikildiği törende ÇEVKOR Genel Müdürü tarafından Başkan Doğan ve kişi ve kurumlara teşekkür plaketi verildi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan fidan dikiminde yaptığı konuşmada “ daha yeşil bir İzmit için çalışıyoruz. Bunun içinde her yıl binlerce fidan dikiyor, halkımıza ücretsiz fidanlar dağıtıyoruz. Her yılbaşı yaklaştığında Avrupalılar çamlar keserken biz ise tam tersine yeni çam fidanları dikerek daha yeşil bir İzmit, toprağı, havası, suyu daha temiz İzmit için çalışıyoruz. İnşallah çocuklarımız bizim yaşadığımız İzmit’ten daha güzel bir İzmit’te yaşayacak. Çevre konusunda duyarlı çalışmalarından dolayı kişi ve kurumlara teşekkür ederim ” dedi.

Konuşmaların ardından bölgeye  hep birlikte fidanların dikimi gerçekleştirildi.
Bu haber 393 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ