18 Ağustos 2018 Cumartesi 17:43
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

CEYHAN, O KARARI KAMUOYUYLA PAYLAŞTI

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı
26 Nisan 2018 Perşembe 14:40

Ankara’da tapılan il başkanları toplantısı sonrası İzmit’e dönüş yapan Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugün il binasında ilçe başkanlarıyla birlikte bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda 24 Haziran 2018’de yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili olması için AK Parti Genel Merkezi’nden izin çıktığını belirten Şemsettin Ceyhan, milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Toplantıda adaylığı için kısa açıklamalarda bulunan Ceyhan, “Genel Merkezimiz Kocaeli İl Başkanı olarak 3 yıl boyunca büyük bir özveri ve başarılı bir şekilde sürdürdüğüm görevimi bugün 17:00 itibariyle istifa ediyorum.  Milletvekili seçimlerinde aday adaylığı için müsaade ettiler. Cumhurbaşkanımızı Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza teşekkür ediyorum. Ankara’daki toplantıda 15 il başkanının istifa edebileceği söylendi. Başiskele ilçe başkanımıza da Genel Merkezimiz tarafından istifa izin çıktı. Bu davanın bir mensubu olarak 24 Haziran seçimlerinde kimin milletvekili olacağı tartışmalarından uzak duracağız. Bu seçimler memleket ve beka seçimleri olacak” diyerek Pazar günü aday adaylığı başvurusu yapacağını söyledi.


"Durmadan çalışacağız"

Düzenlenen toplantıya Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus da katılım sağladı.  Toplantıda konuşma yapan Talus, “24 Haziran’a kadar gece gündüz demeden çalışacağız. AK Parti teşkilatlarında olmaktan gurur duyuyorum ve Genel Merkezimiz ve ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın istifası ile il başkanlığı koltuğuna Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Avukat Abdullah Eryarsoy vekalet edecek.

Bu haber 585 defa okundu

DİĞER HABERLER

Parklarda ve yeşil alanlarda bakım

Parklarda ve yeşil alanlarda bakım

İzmit Belediyesi ekiplerince park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışması yapılıyor.

Doğan’dan bayram mesajı

Doğan’dan bayram mesajı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kurban Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Bedellide ilk 3 döneme ait celp planlaması yapıldı

Bedellide ilk 3 döneme ait celp planlaması yapıldı

Bedelli askerliğe müracaatını tamamlayıp, banka dekontunu askerlik şubesine ulaştırarak başvurusu kabul edilenlerin ilk 3 dönemine ait celp planlaması yapıldı.

Taticilerin yol trafiği

Taticilerin yol trafiği

Kurban Bayramı tatili için yola çıkanlar TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu geçişlerini kilitledi.

Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Asri, Bağçeşme ve Kent Mezarlıklarına ziyaretine gidecek vatandaşların ulaşımları için arife günü, bayramın birinci ve ikinci günü ücretsiz servis sağlanıyor.

D-100’deki yeni duraklar hizmete girdi

D-100’deki yeni duraklar hizmete girdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin D-100’de toplu taşıma araçları için oluşturduğu ilave şerit kullanılmaya başlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ