19 Mayıs 2019 Pazar 20:37
 
Öncekiler Sonrakiler

CEYHAN, O KARARI KAMUOYUYLA PAYLAŞTI

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı
26 Nisan 2018 Perşembe 14:40

Ankara’da tapılan il başkanları toplantısı sonrası İzmit’e dönüş yapan Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugün il binasında ilçe başkanlarıyla birlikte bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda 24 Haziran 2018’de yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili olması için AK Parti Genel Merkezi’nden izin çıktığını belirten Şemsettin Ceyhan, milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Toplantıda adaylığı için kısa açıklamalarda bulunan Ceyhan, “Genel Merkezimiz Kocaeli İl Başkanı olarak 3 yıl boyunca büyük bir özveri ve başarılı bir şekilde sürdürdüğüm görevimi bugün 17:00 itibariyle istifa ediyorum.  Milletvekili seçimlerinde aday adaylığı için müsaade ettiler. Cumhurbaşkanımızı Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza teşekkür ediyorum. Ankara’daki toplantıda 15 il başkanının istifa edebileceği söylendi. Başiskele ilçe başkanımıza da Genel Merkezimiz tarafından istifa izin çıktı. Bu davanın bir mensubu olarak 24 Haziran seçimlerinde kimin milletvekili olacağı tartışmalarından uzak duracağız. Bu seçimler memleket ve beka seçimleri olacak” diyerek Pazar günü aday adaylığı başvurusu yapacağını söyledi.


"Durmadan çalışacağız"

Düzenlenen toplantıya Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus da katılım sağladı.  Toplantıda konuşma yapan Talus, “24 Haziran’a kadar gece gündüz demeden çalışacağız. AK Parti teşkilatlarında olmaktan gurur duyuyorum ve Genel Merkezimiz ve ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın istifası ile il başkanlığı koltuğuna Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Avukat Abdullah Eryarsoy vekalet edecek.

Bu haber 675 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

155 YILDIR DİNMEYEN BİR ACI

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Fedarasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

YILDA 8 BİN ÇOCUK İSTİSMARA UĞRUYOR!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

.

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Belediyeden harcamayla ilgili "Sehven yapılan bir hatadır" açıklaması geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ