27 Mayıs 2018 Pazar 16:53
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

CEYHAN, TECRÜBELERİNİ GENÇLERLE PAYLAŞTI

Ceyhan, tecrübelerini gençlerle paylaştı
30 Aralık 2017 Cumartesi 14:50

'SİYASET SAHA DA ÖĞRENİLİR'

İzmit Mehmet Akif Ersoy Preje Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı makamında ziyaret ederek, siyaset ile ilgili merak ettiklerini sordu. Ceyhan siyaset ile ilgili deneyimlerini gençler ile paylaştı. Ziyarette Dernek Başkanı Şener İnce, Okul Müdürü Fatih Şenocak ve Dernek Başkan Yardımcısı Ayşe Kokoş da hazır bulundu.

Mehmet Akif Ersoy’un Fikirleri Yolumuzu Aydınlatan Meşalelerdir

Ziyarete gelen lisede adı yaşatılan İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’un geçtiğimiz günlerde ölüm yıldönümü olduğunu hatırlatan Ceyhan, “Mehmet Akif Ersoy bir şair olmanın çok ötesinde bir mütefekkir, bir gönül insanıdır. Onu hakkıyla anmak ve ona layık olmak, Akif’i düşünceleriyle, dünya görüşüyle güç karşısındaki asil duruşuyla tanımayı gerektirir. Akif’in tüm şiirleri ve fikirleri bizi biz eden, bize ışık tutan, bizim yolumuzu aydınlatan birer meşaledir. Tüm  şehitlerimizi ve topyekun bir milletin duygularına tercüman olan İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’u rahmet, minnet ve dua ile anıyorum.

SİYASET SAHA DA ÖĞRENİLİR

Siyasetle ilgili merak ettiklerini soran gençlerle siyasi tecrübelerini paylaşan ve siyasetin sahada öğrenilebileceğini belirten AK Parti İl Başkanı Ceyhan, “ Teorik bilgileri uygulama yaparak daha da pekiştirmemiz lazım. Siyasettede durum böyle. İstediğiniz kadar siyaset ilmi yapın, ama sahada uygulamadığınız müddetçe başarılı bir siyasetçi olma şansınız yok. Sadece ders almak yetmiyor, uygulama yapmak gerekir. Siyaset sahada yapılıyor. İstediğiniz kadar siyaset kitabı okuyun.” dedi. Ceyhan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da İmam Hatip Lisesi mezunu olduğunu hatırlatarak, “ Sayın Cumhurbaşkanımızda bir İmam Hatip Lisesi mezunu. Bugün Dünya 5’ten Büyüktür diyerek her daim mazlumun yanında olan bu millete hizmete sevdalı Cumhurbaşkanımız en güzel ve en büyük örneğimiz. Düşünen, üreten ve aynı zamanda maneviyatını bilen, geçmişini bilen, tarihini bilen ve inancını bilen bir gençlik olmasını istiyoruz. Bunu da siz değerli gençlerimiz ile gerçekleştireceğiz” dedi.Bu haber 693 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Yahyakaptan Mahallesi’nin enerjisi toplu yapı yönetim talebi üzerine kesildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET