17 Ocak 2019 Perşembe 04:53
 
  • 5,348 TL

  • 6,101 TL

  • 223,27 TL

  • 95.411

Öncekiler Sonrakiler

CEYHAN VE KAHRAMAN'DAN DAVET ZİYARETLERİ

Ceyhan ve Kahraman'dan davet ziyaretleri
25 Ocak 2018 Perşembe 13:27

Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman sivil toplum kuruluşları ve Oda başkanlarına davet ziyaretleri gerçekleştiriyor.

AK Parti'nin 27 Ocak'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirileceği İl Gençlik Kolları Kongresi ve Yahya Kaptan Mitingi için İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman sivil toplum kuruluşları ve Oda başkanlarına davet ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım sağlayacağı AK Parti Kocaeli 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi ve öncesinde Yahya Kaptan Pazar alanında gerçekleştirilecek miting için Kocaeli Teşkilatlarında hummalı bir çalışma devam ediyor. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman davet ziyaretlerine devam ediyor.

 
HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI

Özellikle Yahya Kaptan Miting alanına tüm Kocaelilileri beklediklerini ifade eden Ceyhan; “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için teşkilatlarımız gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız içerde ki kongre de Partimizin Genel Başkanı sıfatıyla teşkilatlarımıza bir konuşma yapacak. Ama dışardaki Mitingde daha çok Cumhurbaşkanlığı sıfatıyla Kocaelili hemşerilerimize hitap edecek. Cumhurbaşkanı hepimizin Cumhurbaşkanı. Kocaeli’de Sayın Cumhurbaşkanımızı çok özledi. 27 Ocak’ta yoğun bir katılım, sıcak ve coşkulu bir miting ile Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetimizi, sevgimizi bir kez daha göstermiş olacağız.

İl Başkanı Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Kahraman Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadir Durmuş, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Kocaeli Seyyar Esnaf Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Kocaeli Kasaplar Odası Başkanı Rasim Özkul, Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer ve Kocaeli Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı’yı ziyaret ederek Kongre Davetiyelerini takdim ettiler. Ziyarete İl Başkan yardımcıları Adnan Turan, Veli Haldız ve İl Yöneticisi Oğuzhan Keleş’te eşlik etti.​
Bu haber 503 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ