17 Ağustos 2018 Cuma 19:52
 
  • 6,077 TL

  • 6,956 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

CEYHAN VE KAHRAMAN'DAN DAVET ZİYARETLERİ

Ceyhan ve Kahraman'dan davet ziyaretleri
25 Ocak 2018 Perşembe 13:27

Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman sivil toplum kuruluşları ve Oda başkanlarına davet ziyaretleri gerçekleştiriyor.

AK Parti'nin 27 Ocak'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirileceği İl Gençlik Kolları Kongresi ve Yahya Kaptan Mitingi için İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman sivil toplum kuruluşları ve Oda başkanlarına davet ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım sağlayacağı AK Parti Kocaeli 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi ve öncesinde Yahya Kaptan Pazar alanında gerçekleştirilecek miting için Kocaeli Teşkilatlarında hummalı bir çalışma devam ediyor. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman davet ziyaretlerine devam ediyor.

 
HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI

Özellikle Yahya Kaptan Miting alanına tüm Kocaelilileri beklediklerini ifade eden Ceyhan; “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için teşkilatlarımız gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız içerde ki kongre de Partimizin Genel Başkanı sıfatıyla teşkilatlarımıza bir konuşma yapacak. Ama dışardaki Mitingde daha çok Cumhurbaşkanlığı sıfatıyla Kocaelili hemşerilerimize hitap edecek. Cumhurbaşkanı hepimizin Cumhurbaşkanı. Kocaeli’de Sayın Cumhurbaşkanımızı çok özledi. 27 Ocak’ta yoğun bir katılım, sıcak ve coşkulu bir miting ile Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetimizi, sevgimizi bir kez daha göstermiş olacağız.

İl Başkanı Ceyhan ve Gençlik Kolları Başkanı Kahraman Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadir Durmuş, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Kocaeli Seyyar Esnaf Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Kocaeli Kasaplar Odası Başkanı Rasim Özkul, Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer ve Kocaeli Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı’yı ziyaret ederek Kongre Davetiyelerini takdim ettiler. Ziyarete İl Başkan yardımcıları Adnan Turan, Veli Haldız ve İl Yöneticisi Oğuzhan Keleş’te eşlik etti.​
Bu haber 446 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU geleneğini bozmadı

İSU geleneğini bozmadı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğünün geleneksel Kurban Bayramlaşması, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili M. Zekeriya Özak ve Genel Müdür Ali Sağlık’ın katılımıyla, İSU Genel Müdürlüğünün bahçesinde gerçekleştirildi.

Balaban, personelle bayramlaştı

Balaban, personelle bayramlaştı

Vali Vekili Dursun Balaban, Kurban Bayramı öncesi Valilik yerleşkesinde bulunan tüm kurumların, müdür ve personeli ile bayramlaştı.

TİM göreve başladı

TİM göreve başladı

Kurban Bayramına az bir zaman kala belediyeler kaçan kurbanlar için önlemler almaya başladı.

Belediyeden 30 bin kurban poşeti

Belediyeden 30 bin kurban poşeti

İzmit Belediyesi her yıl olduğu gibi kurbanda da vatandaşlara 30 bin adet kurban poşeti dağıtıyor.

İzmit Belediyesi’nden Boğa Timi

İzmit Belediyesi’nden Boğa Timi

İzmit Belediyesi tarafından oluşturulan Kurban Bayramı için boğa timi oluşturuldu.

Zabıtalar bayrama hazır

Zabıtalar bayrama hazır

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı süresince 7 gün 24 saat görev başında olacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ