23 Ocak 2018 Salı 18:45
 
  • 3,782 TL

  • 4,638 TL

  • 162,12 TL

  • 118.548

Öncekiler Sonrakiler

CHP’Lİ HÜRRİYET’TEN GEBZE’YE TAM DESTEK

CHP’li Hürriyet’ten Gebze’ye tam destek
14 Ekim 2017 Cumartesi 13:23

CHP Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı konuşmalarla Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi sakinlerinin mücadelesine destek vermeye devam ediyor.

Tapu sorunu yaşayan Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi sakinlerinin geçtiğimiz günlerde düzenledikleri geniş katılımlı toplantıda yanında olan CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, önceki gün mecliste yaptığı konuşmasında, “Görevini kötüye kullananlar adalet karşısında hesap verirler” diyerek konunun takipçisi olacağının bir kez daha altını çizdi.


BAKANLIK DUYANA KADAR DEVAM EDECEĞİM

Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi sakinlerin sorunlarını mecliste yaptığı konuşmasında dile getiren TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesinin belediye tarafından mağdur edilmiş yüzlerce vatandaşın sesini iktidar yetkilileri ve bakanlık duyana kadar buradan söylemeye devam edeceğim. Gebze Belediyesi seçimlerden önce ‘Tapular çekmecede’ diyerek verdiği sözü seçimden hemen sonra ne yazık ki unuttu. Ama halk kararlı, ‘Ne geçmişimizden vazgeçeriz ne de geleceğimizden feragat ederiz’ diyorlar. ‘Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için’ diyerek hak sahibi oldukları tapularını istiyorlar”


O TAPULAR ÇEKMECEDEN ÇIKACAK
Konuşmasına devam eden CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, halka rağmen haklının yok sayılamayacağını belirterek, “Belediye Başkanı şunu unutuyor; Halkın oyuyla seçilenler halka rağmen hakkı ve haklıyı yok sayamaz. Yöneticiler iktidara saltanat sürmek için değil, millete hizmet için seçilirler. Görevini kötüye kullananlar da gün gelir adalet karşısında hesap verirler. O tapular çekmeceden çıkacak, bu işin başka çözümü yok. Mahalle halkını mücadelesi için kutluyor ve buradan selamlarımı gönderiyorum” açıklamasında bulundu.
Bu haber 350 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Karaosmanoğlu, şehidimizin vasiyetine sahip çıkıyor

Başkan Karaosmanoğlu, şehidimizin vasiyetine sahip çıkıyor

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, Zeytin Dalı operasyonunda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın vasiyetine sahip çıktı

Kendini doğal gaz borusuna astı!

Kendini doğal gaz borusuna astı!

.

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret

CHP Kartepe İlçe Örgütü, İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Dolandırıcılara kanmayın

 Dolandırıcılara kanmayın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri adını kullanarak yardım talebinde bulunanlara kanmayın.

Çevre ve Atık Yönetimi Toplantısı Gerçekleştirildi

Çevre ve Atık Yönetimi Toplantısı Gerçekleştirildi

.

KOTO'nun Kocaeli davetine Antep'ten yanıt

KOTO'nun Kocaeli davetine Antep'ten yanıt

KOTO’nun Gaziantep temasları çok yoğun bir iş programıyla sona erdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET