17 Ekim 2018 Çarşamba 09:32
 
  • 5,675 TL

  • 6,562 TL

  • 228,25 TL

  • 98.466

Öncekiler Sonrakiler

CHP’Lİ HÜRRİYET’TEN GEBZE’YE TAM DESTEK

CHP’li Hürriyet’ten Gebze’ye tam destek
14 Ekim 2017 Cumartesi 13:23

CHP Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı konuşmalarla Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi sakinlerinin mücadelesine destek vermeye devam ediyor.

Tapu sorunu yaşayan Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi sakinlerinin geçtiğimiz günlerde düzenledikleri geniş katılımlı toplantıda yanında olan CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, önceki gün mecliste yaptığı konuşmasında, “Görevini kötüye kullananlar adalet karşısında hesap verirler” diyerek konunun takipçisi olacağının bir kez daha altını çizdi.


BAKANLIK DUYANA KADAR DEVAM EDECEĞİM

Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi sakinlerin sorunlarını mecliste yaptığı konuşmasında dile getiren TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Gebze Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesinin belediye tarafından mağdur edilmiş yüzlerce vatandaşın sesini iktidar yetkilileri ve bakanlık duyana kadar buradan söylemeye devam edeceğim. Gebze Belediyesi seçimlerden önce ‘Tapular çekmecede’ diyerek verdiği sözü seçimden hemen sonra ne yazık ki unuttu. Ama halk kararlı, ‘Ne geçmişimizden vazgeçeriz ne de geleceğimizden feragat ederiz’ diyorlar. ‘Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için’ diyerek hak sahibi oldukları tapularını istiyorlar”


O TAPULAR ÇEKMECEDEN ÇIKACAK
Konuşmasına devam eden CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, halka rağmen haklının yok sayılamayacağını belirterek, “Belediye Başkanı şunu unutuyor; Halkın oyuyla seçilenler halka rağmen hakkı ve haklıyı yok sayamaz. Yöneticiler iktidara saltanat sürmek için değil, millete hizmet için seçilirler. Görevini kötüye kullananlar da gün gelir adalet karşısında hesap verirler. O tapular çekmeceden çıkacak, bu işin başka çözümü yok. Mahalle halkını mücadelesi için kutluyor ve buradan selamlarımı gönderiyorum” açıklamasında bulundu.
Bu haber 445 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlkay öğretmen vefat etti

İlkay öğretmen vefat etti

.

Pazar alışverişinden dönüyordu

Pazar alışverişinden dönüyordu

.

Çayırova Saadet soruyor

Çayırova Saadet soruyor

Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı Eylül ayı ilçe divan programında bir araya geldi.

İslam ve Bilim GTÜ’de konuşuldu

İslam ve Bilim GTÜ’de konuşuldu

.

BİLKAR eğitsel söyleşileri tasarım ile sürdü

BİLKAR eğitsel söyleşileri tasarım ile sürdü

.

Ak kadın İzmit'ten Down Kafe'ye ziyaret

Ak kadın İzmit'ten Down Kafe'ye ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit Belediyesi Down Kafe’yi ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET