20 Eylül 2018 Perşembe 12:35
 
  • 6,160 TL

  • 7,214 TL

  • 238,29 TL

  • 96.788

Öncekiler Sonrakiler

CHP’LİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

CHP’lilerden anlamlı ziyaret
11 Nisan 2018 Çarşamba 13:37

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kocaeli İl Örgütü, Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Saraybahçe Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret etti.

CHP İl Başkan Vekili Nilay Merttürk, İl Yöneticileri Avukat Hüseyin Acurman, Hasan Akar, Harun Yıldızlı, Naim Keskin, Metin Düzgün ve Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ile birlikte merkezde görev yapan emniyet mensuplarının günlerini kutlayan CHP’liler, Polis Merkezi Amiri Bülent Dinç ile de sohbet etti. Samimi ortamda geçen ziyarette CHP’liler Dinç’e çikolata hediye etti.

“Sizler toplumsal huzurun güvencesisiniz “
Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti diyerek sözlerine başlayan Saraybahçe Polis Merkezi Amiri Bülent Dinç, “Kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Ziyaretinizle bizleri onurlandırdınız” dedi. Kentin, ülkenin huzurlu bir yer olması için gece-gündüz çalışan Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yıl dönümü kutlayarak sözlerine başlayan CHP İl Başkan Vekili Nilay Merttürk ise, “Ülkemizin dört bir tarafında gece gündüz büyük bir özveri ile çalışan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan teşkilatımızın 173. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun. Sizler toplumsal huzurun güvencesi, Türk Polis Teşkilatı da gözde bir kuruluştur” diye konuştu.

Bu haber 370 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından her hafta bir mahallede düzenlenen Mahalle Mahalle Seminer projesi devam ediyor.

O firmalara af yok!

 O firmalara af yok!

Kocaeli Valiliği, Kocaeli’de 7 firmada toplam 1061 üründe haksız fiyat artışı tespit edildiğini açıkladı.

'Seka Yaz Konserleri' Serdar Ortaç ile son buldu

'Seka Yaz Konserleri' Serdar Ortaç ile son buldu

.

Uyarılara uymayanlara yasal işlem

Uyarılara uymayanlara yasal işlem

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET